«Центр туризму» заохочує молодь вивчати історію рідного краю (відео)

«Центр туризму» заохочує молодь вивчати історію рідного краю (відео)

Сьогодні у комунальному закладі « Центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради працюють 155 гуртків за такими напрямками як археологія, туризм та патріотичне виховання. Вивчати історію рідного краю та України школярів заохочують археологічними дослідженнями та цікавими туристичними маршрутами.

Приміром, гурток юних археологів дозволяє учням особисто доторкнутися до таємниць історії Запорізької області. За участі вихованців Центру проходять реальні археологічні експедиції на Кам’яній могилі у Мелітополі, на острові Хортиця та на інших об’єктах археологічних розкопок в області. Під час теоретичних занять  вихованці вивчають знахідки, збираючи по рештках історичних артефактів минувшину нашого краю. А одне з останніх досліджень і відкриття – Олександрівська фортеця в старій частині міста. Це саме результат спільної роботи дітей і педагогів, – зауважує керівник гуртка Олег Тубольцев.

Пізнавати історію рідного краю вихованці Центру туризму також мають можливість у піших, велосипедних чи водних походах, набуваючи навичок виживання в екстремальних умовах, гартуючи здоров’я й волю.  Наразі педагоги разом зі своїми учнями  готуються до унікального водного походу від Запоріжжя до Нової Каховки, присвяченого 250- річчю з дня заснування Запоріжжя (Олександрівська). Як поділився заввідділу краєзнавства та патріотичного виховання КЗ «Центр туризму» ЗОР Дмитро Янущенко, маршрут становитиме 250 км і включатиме місця, де є відомості про розташування козацьких січей.  І це не єдиний із запланованих до ювілею заходів…

-У Центрі займаються понад дві тисячі школярів, – прокоментував директор КЗ «Центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» ЗОР Олександр Романчук, – Наш заклад дає можливість навчитися любити свою маленьку Батьківщину, любити Україну засобами туризму та краєзнавства. Ми створюємо умови для подорожей і запрошуємо студентську, учнівську молодь області до нашого комунального закладу.

Окрім Запоріжжя, структурні підрозділи  КЗ «Центр туризму» працюють також в Токмацькому, Веселівському, Приморському та Чернігівському районах.

Більш детально про роботу комунального закладу та досягнення вихованців – в сюжеті.

(Visited 65 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *