БК "Запоріжжя" запрошує на кубкову битву

БК "Запоріжжя" запрошує на кубкову битву

5.01.2020. Кубок України. 1/4 фіналу. БК “Запоріжжя” – БК “Дніпро”. ПС “Юність”, 14:00

Кубок України і “Дніпро” – це нерозлучні синоніми протягом останніх трьох сезонів поспіль. Причому до своїх трофеїв наші сусіди попутно додали ще й два Суперкубки, тому дніпровський клуб є цілком і повністю кубковою командою. Жереб можливо й безжально вдарив по амбіціям “Запоріжжя” знайти собі місце у Фіналі Чотирьох, однак команда Валерія Плеханова готова прийняти цей виклик після феєричної перемоги над “Черкаськими Мавпами”.

Останній матч року в палаці спорту “Юність” показав, що труднощі пов’язані з великою кількістю травмованих посприяли зміцненню командної хімії запоріжців. Перед грою з “Дніпром” господарі так само матимуть втрати – точно не зіграє Дмитро Липовцев, під питанням участь у зустрічі Брендона Рендольфа і Володимира Шевченка. Це серйозна проблема для “Запоріжжя”, але й суперник добре розумітиме, які наслідки може мати недооцінка цього фактору. У “Дніпра” буде відсутнім головна молода зірка команди Іссуф Санон. Він скоріше за все зіграє вже у повторній грі вдома 29 січня, де й визначиться останній учасник Фіналу Чотирьох Кубка України.

Цікаво, що турнірні шляхи “Запоріжжя” та “Дніпра” перетинаються на одній і тій же стадії четвертий сезон поспіль. Валерій Плеханов зізнався, що для успішного результату за сумою двох протистоянь потрібно серйозно здивувати суперника. “Дніпро” з користю поглинув єврокубковий досвід, завдяки чому став ще сильнішим. Навіть одна перемога над своїми сусідами, а тим більше у кубковому матчі, буде прирівнюватися до подвигу, який і воліють здійснити баскетболісти “Запоріжжя”.

Валерій Плеханов, головний тренер БК “Запоріжжя”:

– “Дніпро” представляти не треба, всі прекрасно знають силу цього колективу. В останніх розіграшах Кубка України вони неодмінно ставали переможцями. За якимось дивним збігом обставин жереб постійно нам дає в суперники “Дніпро” саме на стадії чвертьфіналу. Звичайно, хочеться продовжити тенденцію, яка була закладена в останній грі з “Черкаськими Мавпами”. Ми знову змушені робити ставку на український ростер, хочеться надійно зіграти в захисті та змістити акцент на периметр. Зробити це буде не просто. Наш склад не повний, тому доведеться перебудовуватися. Рендольф і Шевченко провели перше тренування, але в їх участі у цій грі я не впевнений. Не зіграє Липовцев, як ви знаєте, покинув команду Сіммонс. Будемо боротися тим складом, що є. Хлопці працюють з бажанням. Це головне.

Повідомляють на сайті БК “ЗАПОРІЖЖЯ”

(Visited 9 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *