БК “Запоріжжя” провів перші спаринги у новому сезоні

БК “Запоріжжя” провів перші спаринги у новому сезоні

З 25-го серпня згідно рекомендаціям федерації баскетболу України клуби Суперліги розпочали тренувальний процес. Після проходження медобстеження та здачі тестів на COVID-19 до тренувань долучилися і гравці БК «Запоріжжя». Нагадаємо, що склад запорізької команди кардинально змінився. Залишилися лише молоді гравці  — Яків Тітов, Іван Міхєєв, Роман Морозов і Данило Соколенко. Натомість у ростер БК «Запоріжжя» влилися досвідчені українські баскетболісти Віталій Мальчевський, Дмитро Тихонов, Олександр Сізов, молодий вихованець іспанського «Естудіантасу» Андрій Грицак та легіонери – литовець Аурімас Маяускас і американці Майк Кеффі та Джош Форчун.

Тренерський штаб БК «Запоріжжя» вирішив не відкладати справу в довгий ящик і відразу провести «розвідку боєм» —  зіграти в ПС «Юність» перші товариські матчі нового сезону з представником Вищої ліги БК «СумДУ».

В першому матчі ростер запоріжців не дорахувався чотирьох гравців основи: Олександра Сізова (у зв’язку з втратою батька), Дмитра Тихонова (хвороба) та американських легіонерів Майка Кеффі та Джоша Форчуна, які лише напередодні отримали негативний тест на коронавірус Запоріжжя та ще не долучалися до тренувань.
На момент 15-ї хвилини гри БК «Запоріжжя» перемагав гостей 48:16, після чого щит у палаці спорту «Юність» не витримав слем-данку Андрія Грицака і матч був зупинений достроково через розбите скло конструкції.
Найкращі цифри статистики на той час демонстрував Аурімас Маяускас, який за 9 хвилин гри набрав 15 очок + 3 підбирання і зробив 1 передачу та 1 перехоплення.

 

Повторна гра з представником Вищої ліги минула без ексцесів, запоріжці ще раз довели свій вищий клас

29.08.2020. Товариська гра. ПС «Юність». БК «Запоріжжя» – БК «СумДУ» 86:53 (25:11, 17:15, 24:11, 20:16)

 

Запоріжжя: Кеффі (8 + 6 передач + 4 підбирання + 3 перехоплення), Форчун (10 + 5 передач + 2 перехоплення – 4 втрати), Мальчевський (13 + 6 підбирань + 3 передачі), Грицак (10 + 4 підбирання + 3 перехоплення), Маяускас (12 + 7 підбирань + 3 перехоплення) – старт; Тітов (13), Міхєєв (7 – 3 втрати), Морозов (11 + 2 підбирання), Сорочан (2 + 3 підбирання), Соколенко, Рагімов.

У другому матчі варто відзначити дебют американських легіонерів БК «Запоріжжя» Кеффі й Форчуна, відіграли понад 20 хвилин ігрового часу. Валерій Плеханов задіяв широку ротацію, що дозволило шістьом гравцям набрати більше десяти очок, у тому числі молодим Роману Морозову та імениннику дня й капітану в цих матчах Якову Тітову. Запоріжці здобули впевнену перемогу, яка покращить настрій для подальшої роботи у підготовці до сезону. Вже цього тижня команда Валерія Плеханова відправиться на передсезонний турнір до Кам’янського, після чого 11-13 вересня проведе домашній меморіал В’ячеслава Гаврилова, куди приїдуть інші клуби Суперліги — СК «Прометей», МБК «Миколаїв» та БК «Харківські Соколи».

 

Коментар головного тренера БК «Запоріжжя» Валерія Плеханова:
— Хотілося в цих матчах подивитися на наших молодих хлопців, щоб зрозуміти, наскільки наш фізичний стан  відповідає тій нормі, яка повинна бути і спробувати якісь напрацювання. Зрозуміло, що часу було замало, поки що все сиро, але той факт, коли 6 місяців ти чекаєш першу гру, навіть факт самої гри викликає у людей емоції, ейфорію. Тому я дуже сподіваюся, що все пройде без ексцесів, пов’язаних з травмами, всі отримають те, що хочуть, тренери отримають інформацію, гравці якусь практику. Дуже чекаємо початку чемпіонату, дуже чекаємо на передсезонні турніри, яких в цьому році буде три. Запрошуємо на наш турнір, який буде 11-13 в ПС «Юність». Сподіваюся, що дозволять глядачам прийти до нас на матчі. Пізніше буде додаткова інформація.

Офіційній сайт БК «Запоріжжя»

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *