БК "Запоріжжя" поступається чинним чемпіонам України

БК "Запоріжжя" поступається чинним чемпіонам України

Низька реалізація завадила «Запоріжжю» подолати дисциплінований «Хімік»

 

Ігровий тиждень Суперліги Парі-Матч команда Валерія Плеханова розпочала з прикрої поразки

БК «Запоріжжя» – БК «Хімік» 64:85 (17:29, 18:18, 14:10, 15:28)

«Запоріжжя»: Рендольф (20 + 9 підбирань + 6 передач – 5 втрат), Міхєєв (2 + 4 підбирання), Мироненко (16), Шевченко (8 + 4 підбирання), Пресслі (4 + 7 підбирань) – старт; Липовцев (2), Кожем’якін (7 – 4 втрати), Нємцу(2), Сандул (0 + 4 підбирання), Буц, Соколенко, Тітов (3).

Головний тренер: Валерій Плеханов

«Хімік»: Вільямс (19), Рахімшаіков (2), Марченко (9), Войналович (9 + 5 підбирань), Угба (9 + 7 підбирань) – старт; Козак (2), Салліван (27 + 5 підбирань + 4 передачі), Ковальов (2), Зотов (6 + 7 підбирань + 4 передачі), Головчик, Клевзуник.

Головний тренер: Віталій Степановський

Третій матч цього сезону з южненським «Хіміком» запоріжцям відверто не вдався. Старт зустрічі зовсім не віщував лиха для господарів – команда Валерія Плеханова розпочала з ривка 5:0. У «Хіміка» швидко знайшлися аргументи і вперше у протистоянні сталася зміна лідера – 5:6. Паритет зберігався до середини чверті. Його забезпечували Андрій Мироненко з одного боку і Льюїс Салліван з іншого. Медіа тайм-аут розвів суперників за рахунку 13:15. Що сталося після паузи з командою Валерія Плеханова, пояснити важко. Запоріжці втратили концентрацію під час захисту, а в нападі не могли знайти правильних рішень. Це переросло у вражаючий ривок «Хіміка» 17:0. Так гості, де Льюїс Салліван з 16 очками став кращим у стартовій чверті, виграли відрізок – 17:29.

Перші паростки командної злагодженості «Запоріжжя» з’явилися у середині другої чверті. На той момент господарі поступалися -15. Пробудження Брендона Рендольфа та влучність Володимира Шевченка дозволили запоріжцям повернулися у гру – 33:37. Але як тільки «Хіміку» було потрібно додати – Югба з Салліваном чітко виконували свою роботу. Ефективно зіграли Андрій Войналович з Ісаєю Вільямсом. За рахунок командної дисципліни гості знову повели з солідним гандикапом – 35:47.

У третій чверті запоріжці зуміли призупинити атакувальний настрій южненців і їх лідерів. Як наслідок, команда Віталія Степановського набрала лише десять балів за чверть. Поступово різниця танула і наприкінці 10-хвилинки господарі опинилися дуже близько біля мети. Дмитро Липовцев, реалізувавши два штрафні, засвітив на табло – 49:53. На останню чверть покладалися великі сподівання… Утім, «Хімік» повернув собі комфортну дистанцію і навіть завершив справу розгромом. Ісая Вільямс своїми дальніми влучаннями започаткував новий ривок «Хіміка», який підтримали партнери. Інтриги до останніх хвилин не вийшло. Обом командам через день грати знову, тому наставники синхронно надали ігровий час для найближчих резервістів. «Хімік» втретє у сезоні перемагає «Запоріжжя» – 85:64.

Для того, щоб реабілітуватися в очах власних уболівальників, команді Валерія Плеханова необхідно показати гідну гру вже цієї п’ятниці, коли до палацу спорту «Юність» завітає «Одеса». Матч розпочнеться о 18:00.

Фото Сергій Томко “МИГ

(Visited 27 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *