Бердянський порт відвідав міністр інфраструктури

Бердянський порт відвідав міністр інфраструктури

Бердянський порт з робочим візитом відвідав міністр інфраструктури Владислав Криклій. В.о. директора ДП “БМТП” та в.о. начальника Бердянської філії АМПУ Тарас Верниба ознайомили міністра з особливостями роботи порту Бердянськ.

Міністр інфраструктури оглянув виробничі потужності підприємства. Керівник ДП “БМТП” Олександр Трощенков коротко охарактеризував специфіку вантажів, з якими працює державний порт. В.о. директора “Бердянського морського торговельного порту” підкреслив, що державний стивідор є універсальним портовим оператором і, на відміну від приватних суб’єктів господарювання, які працюють в порту, перевантажує всі типи вантажів.

«Блокада Керч-Єнікальського каналу та бойові дії на Донбасі негативно позначились на економічних показниках ДП “БМТП”. Нам довелось диверсифікувати вантажі. В умовах жорсткої конкуренції з приватними портовими операторами, вдалось відновити перевалку зернових. З цією метою було оновлено матеріально-технічну базу підприємства — придбано судно-навантажувальні машини. В результаті, станом на сьогодні, державний стивідор пропонує найбільш вигідні тарифи на перевалку зернових вантажів. Крім того, залучили комплекти вітроенергетичного обладнання: в 2018-му — 26 комплектів, в 2019-му — 53 комплекти, на 2020-й підтверджено — 211 комплектів», — доповів в.о. директора ДП “БМТП” Олександр Трощенков.

В супроводі керівництва порту на борту буксира “Лейтенант Шмідт” міністр інфраструктури Владислав Криклій оглянув потужності порту Бердянськ з акваторії.

(portinfo.com.ua)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *