Бердянці вшанували пам'ять жертв війни в Україні

Бердянці вшанували пам'ять жертв війни в Україні

Щороку в червні бердянці та уся Україна вшановують світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, в.о. міського голови, секретар міської ради Олексій Холод, заступники міського голови Юлія Дойнова, Оксана Дєєва та Григорій Горячов, депутати міської ради, начальники управлінь та відділів виконкому взяли участь у покладанні квітів до меморіального комплексу “Вічний вогонь” та вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Віддали данину поваги жертвам війни і у селі Азовське. Там також відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам.

Священний обов’язок нинішнього і наступних поколінь – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою нацизму.

Сьогодні усі особливо гостро усвідомлюють ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Честь і слава живим героям! Вічна пам’ять загиблим.

(bmr.gov.ua)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *