Бердянці вшановують пам’ять захисників України

Бердянці вшановують пам’ять захисників України

Минулого року Указом Президента було встановлено 29 серпня Днем пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. Саме у цей день 2014 року на Сході України загинула найбільша кількість українських військових.

З метою вшанування пам’яті загиблих захисників в усіх містах України приспускають Державні Прапори, проводять меморіальні заходи із хвилиною мовчання та покладаннями квітів, а також інші заходи з дотриманням вимог адаптивного карантину.

У Бердянську на першому поверсі виконкому, де встановлено стенд з фотографіями загиблих героїв-бердяців, хвилиною мовчання було вшановано пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, та покладено квіти до стенду.

Після заходу помічник міського голови, уповноважений з питань взаємодії з силовими структурами, військовими частинами, учасниками АТО та членів їх сімей Дмитро Зубович разом із працівниками відділу організаційної роботи та внутрішньої політики поклали квіти до пам’ятників і могил Почесних громадян міста Бердянськ, воїнів, загиблих учасників АТО.

До Дня пам’яті захисників України у бердянських закладах культури також проходять тематичні виставки літератури «Непрочитані сторінки в битві за Україну: героям вічна пам’ять», «Україна – більше за життя», «Час плине, а пам’ять залишається…», «Їх імена забутись не повинні», «Героям Слава! Пам’ятаємо загиблих, шануємо живих»; у соціальних мережах – майстер-класи «Я люблю свою Вітчизну: патріотичний сувенір» та відеоперегляди «Я з небесної сотні»; а у підшефних військових частинах – перегляди патріотичних фільмів, присвячених вшануванню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

(bmr.gov.ua)

(Visited 5 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *