Баскетбол. У Суперлізі наступного сезону може бути 9 клубів

В следующем сезоне Суперлиги Украины могут сыграть сразу 9 баскетбольных команд.

http://i.fbu.kiev.ua/1/30157/12.JPG

Сьогодні, 14 травня, у Києві відбулася Нарада з президентами та керівниками клубів Суперліги Парі-Матч. На засідання підбили підсумки участі баскетбольних клубів у XХVIII Чемпіонаті та Кубку України з баскетболу серед чоловічих команд сезону 2018/2019 р.р.

На зустріч до ФБУ приїхали представники дев’яти клубів. Окрім восьми делегатів від учасників Суперліги Парі-Матч цього сезону нараду відвідали представники лідера Вищої ліги – “Прометею” з Кам’янського.

«Ми крок за кроком йдемо до планованого розширення ліги, — говорить президент ФБУ – Михайло Бродський. “Загалом я би хотів сьогодні заявити про участь у наступному сезоні 10 клубів, це був би ідеальний сценарій до якого ми прагнемо. Але поки що нам потрібно буде зосередитися на цифрі у 9 команд. Еліту можуть поповнити “Прометей”, який уже доріс до рівня Суперліги. На сьогодні єдиною перешкодою я бачу невеличкий зал, але хотів би усіх присутніх піти на поступки. У Кам’янському незабаром буде новий спорткомплекс, а у старому вони зробили хорошу реконструкцію”.

У своєму зверненні до учасників засідання президент ФБУ Михайло Бродський зазначив, що елітний дивізіон чемпіонату України став більш непередбачуваним зі спортивної точки зору і більш привабливим для глядацької аудиторії. Слова Президента підтверджують рейтинги трансляцій останнього сезону, які озвучив департамент інформаційних технологій ФБУ.

Дати проведення чоловічої Суперліги наступного сезону будуть розширені. Поки остаточний формат змагань не затверджено, але на зустрічі було ухвалено, що сезон триватиме до кінця травня.

Регламент Наради з президентами та керівниками клубів Суперліги Парі-Матч (14 травня):

  1. Підсумки участі баскетбольних клубів у XХVIII Чемпіонаті та Кубку України з баскетболу серед чоловічих команд сезону 2018/2019 р.р:

—  спортивна частина (директор Суперліги Шабанова Л.О.);

— медійний супровід чемпіонату (директор департаменту інформаційних     технологій Лопушанський В.);

— медичний супровід чемпіонату (лікар    національних збірних Калінкін С.Г.)

— суддівство чемпіонату (Рижик Б.)

—  обговорення.

  1. Розгляд питання щодо проведення та участі баскетбольних клубів у XХІХ Чемпіонаті та Кубку України з баскетболу серед чоловічих команд —   наступного сезону 2019/2020 рр.:

—   система проведення чемпіонату (директор Суперліги Шабанова Л.О.);

— медійний супровід чемпіонату (директор департаменту інформаційних технологій Лопушанський В.В.);

— пропозиції клубів щодо внесення змін та доповнень до «Правил проведення XХІХ Чемпіонаті та Кубку України з баскетболу серед чоловічих команд наступного сезону 2019/2020 рр.»

  1. Розгляд питання щодо проведення Чемпіонату України серед молодіжних команд (директор Суперліги Шабанова Л.О.).

4.Різне.

www.fbu.ua/news/u-superlizi-nastupnogo-sezonu-mozhe-buti-9-klubiv

https://telegraf.com.ua/files/2019/05/zapfot.jpg

Фото: ФБУ

Сезон Суперлиги Украины по баскетболу 2018/19 прошел с участием 8 клубов, однако руководство уже с нового чемпионата планирует расширение до 9 участников.

В планах же есть 10 клубов.

Потенциальным новичком должен стать клуб «Прометей» из города Каменское.

«Мы шаг за шагом идем к расширению чемпионата. Хотелось бы говорить о 10 клубах уже с нового сезона, это был бы идеальный вариант. Но пока сосредоточимся на цифре в 9 участников».

«Элиту может пополнить «Прометей», который дорос до Суперлиги», — отметил президент Федерации баскетбола Украины Михаил Бродский.

Решение о возможном расширении будет принято позже.

telegraf.com.ua/sport-cat/basketbol/5005672-basketbol-superliga-ukrainyi-rasshiryaetsya-do-9-komand.html

(Visited 6 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *