Баскетбол. "Хімік" повів у чемпіонській серії, а "Запоріжжя" розгромив "Дніпро" в першому матчі за "бронзу"

Переможець регулярного чемпіонату Запоріжжя відкривав серію за бронзу Суперліги Парі-Матч домашнім матчем проти Дніпра.

Холтон установил рекорд Суперлиги по результативности за половину в матче с «Днепром»

Майкл Холтон/ФБУ

Разыгрывающий «Запорожья» обновил достижение своего же напарника по команде

Запоріжці оформили потужний ривок на старті матчу, вигравши відрізок з рахунком 20:4. У стартовій чверті господарі реалізували 7 з 8 триочкових, причому 4 з 4 дальніх до активу записав Майкл Холтон. Дніпро увімкнувся лише у другій частині десятихвилинки, зумівши скоротити відставання за рахунок міні-ривка наприкіцні чверті. Окремо відзначаємо повернення на майданчик Павла Ревзіна, який допоміг своїй команді зменшити відставання до 10 очок — 31:21 перша чверті за командою Валерія Плеханова.

Взявши невеличку паузу, Запоріжжя прийнявся ще з більшим завзяттям домінувати на майданчику. У другій чверті господарі набрали ще 30 очок, пропустивши при цьому лише 11. Продовжував феєрити у нападі Холтон, який на велику перерву пішов, маючи в активі рекордні 27 балів та 7 з 9 реалізованих дальніх. Дніпро тотально програв підбирання, розклеївся у нападі та за підсумками першої частини гри відстав від суперника на вражаючі 29 очок.

На інтригу в цьому матчі вболівальники так і не дочекались. Запоріжжя втримав перевагу у третій чверті, набравши ще 30 очок за десятихвилинку і фактично знявши всі питання в цій грі задовго до її завершення. Запоріжжя завдав розгромної поразки Дніпру і відкрив рахунок у бронзовій серії — 110:86. Другий матч команди зіграють в понеділок також в Запоріжжі.

Найкращим гравцем матчу став Майкл Холтон, який набрав 37 очок, зробив 5 підбирань та 5 передач (РЕ +37)

Суперліга Парі-Матч. Серія за бронзу, 1-й матч

Запоріжжя — Дніпро 110:86 (31:21, 30:11, 30:26, 19:28 )

Запоріжжя: Холтон 37 + 5 підбирань + 5 передач — 4 втрати, Кондраков 8 + 4 передачі + 4 перехоплення, Мироненко 11, Хілл 10 + 6 підбирань + 4 передачі, Преслі 6 + 13 підбирань — старт; Шевченко 17 + 5 підбирань, Теряник 3, Буц 1, Трент 11 + 4 передачі + 2 блок-шота, Овдеєнко 6

Дніпро: Мішула 3 + 5 передач, Закурдаєв 7 + 6 підборів, Глєбов 18 + 6 передач, Тимофієнко 4 — 4 втрати, Натяжко 2 — старт; Кушніров 8, Шундель 20, Ревзін 9 + 5 підбирань, Кожем’якін 6, Фесенко 9 + 2 блок-шота, Сизов

fbu.ua/news/zaporizhzhya-vigrav-u-dnipra-pershiy-match-bronzovo-seri

Хімік приймав столичний Київ-Баскет в першому матчі фінальної серії плей-оф Суперліги Парі-Матч.

Хімік повів у чемпіонській серії

Команди провели розвідку в першій чверті, але вже наприкінці стартового відрізку команда Віталія Степановського почала набирати оберти. Господарі, вигравши першу чверть «+5», додали у другій десятихвилинці, під час якої продовжували збільшувати перевагу за грою та за рахунком.

Команда Віталія Степановського не давала супернику легкого життя у нападі, набираючи при цьому совї очки доволі легко. Южненцям вдалося відтиснити киян від трисекундної зони, а з дальної відстані атаки у столичного колективу не йшли. Як підсумок, за другу десятихвилинку господарі пропустили лише 12 очок, і набравши 25, виграли першу половину «+18».

Третя чверть за ігровим наповененням фактично стала продовженням другої. Хімік розпочав другу половину з 4 поспіль дальних і провівши черговий потужний ривок у нападі, збільшив свій відрив до 31 очка на екваторі десятихвилинку. Южненцям атаки давалися дуже легко, у той час як кияни продовжували мучитись у нападі, набравши за третій ігровий відрізок лише 11 очок.

Отримавши 28 очок переваги за підсумками трьох чвертей, господарі спокійно довели матч до впевненої перемоги, відкривши рахунок у фінальній серії. Гості трохи скоротили відставання, граючи проти п’ятірки резервістів господарів, але суттєво на підсумковому малюнку це не відобразилося.
Найкращими гравцями матчу стали бігмени Хіміка Джонс та Павлов. Американець набрав 14 очок, зробив 11 підбирань та 6 передач (РЕ +28), а Павлов до 19 очок додав 9 підбирань (РЕ +25).
Другий матч серії команди проведуть в понеділок в Южному о 18:00.

Суперліга Парі-Матч. Фінал, матч №1

Хімік — Київ-Баскет 88:70 (22:17, 25:12, 24:13, 17:28)

Хімік: Едвін 14 + 7 передач — 4 втрати, Рябчук 8 + 3 перехоплення, Войналович 8 + 3 блок-шота, Джонс 14 + 11 підбирань + 6 передач, Павлов 19 + 9 підбирань — старт; Марченко 9, Ковальов 6, Сидоров 6 + 4 передачі, Антипов 4, Козак

Київ-Баскет: Горобченко 0 + 6 підбирань, Крiк 6, Крутоус 5 + 4 втрати, Нванкво 13, Челован 7 — старт; Луценко 10, Сандул 10 + 8 підбирань, Латковичі 9, Петров 6 + 5 підбирань + 5 передач + 2 блок-шота, Носков 4.