Анатолій Сердюк приготував запоріжанкам концерт до весняного свята

Анатолій Сердюк приготував запоріжанкам концерт до весняного свята

Минулого року співак і композитор Анатолій Сердюк відзначив ювілей. Присвячений йому великий творчий вечір пройшов з аншлагом, і не всі бажаючі змогли на нього потрапити. Тому на численні прохання глядачів пан Анатолій дасть ще один публічний концерт у рідному місті.

Артист запевняє, що жінки будуть вдячні чоловікам, які подарують своїм коханим квитки на цю лірично-весняну, розважальну, романтичну програму з 30-ти номерів. В двогодинному дійстві візьмуть участь народний артист України Юрій Бакум [гумор, поезія, пісня], жіночий вокальний ансамбль «Гармонія», шоу-дует «Парадокс» [ілюзія, пантоміма], ансамбль народного танцю «Вихиляс», школа танцю «Ритми молодости», клуб спортивно-бального танцю «Горизонт», співаки Олег Швидкий, Ірина Шергіна, Дар’я Матвійчук.

Анатолій Сердюк приготував для прихильників як випробувані шлягери, так і нові твори, які мають усі шанси стати такими. У програмі пролунають «Запоріжанки», «Донечка», «Циганка», «Весняний вальс», «Подарувала матінка сорочку», «Не сумуй», «Не покидай, любове!» та ібагато інших. Пісні супроводжуються відеокліпами.

Тож завітайте 7 березня, о 15-00, до Палацу культури “Титан”!

Квитки продаються в ПК “Титан” і в адміністратора.

Приймаються колективні заявки від організацій (безготівковий розрахунок)

Тел.: 061-284-93-85 (ПК”Титан”); 095-024-27-24 (адміністратор)

 

Пісні Анатолія Сердюка вирізняються красою мелодії, високою поезією, задушевим і щирим співом, професійними аранжировками. Таке зараз рідко почуєш в ефірі – це справжня насолода для шанувальників української естради.

(Visited 87 times, 1 visits today)