Админграницу с оккупированным Крымом за сутки пересекло 358 человек

Админграницу с оккупированным Крымом за сутки пересекло 358 человек
 
За сутки административную границу с временно оккупированным Крымом пересекли 358 граждан.

Об этом сообщает Укринформ со ссылкой на пост на странице Херсонского пограничного отряда в Фейсбуке.

 

☝️За добу адмінмежу з ТОТ Крим перетнули 358 громадян

👉У відповідності до Розпорядження Кабінету Міністрів України № 979-р з 08.00 09 серпня 2020 року роботу КПВВ на адмінмежі з півостровом на час карантину тимчасово призупинено з метою запобігання поширенню в Україні хвороби COVID-19. Наразі КПВВ «Каланчак», «Чаплинка» та «Чонгар» працюють в обмеженому режимі.
👉Протягом минулої доби через адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом прослідували 358 громадянин, з яких 201 — на тимчасово окуповану територію та 157 – на материкову частину України.
Державна Прикордонна служба України – прозора організація, що відкрита для взаємодії та діалогу з громадою, експертною спільнотою, а також усіма зацікавленими сторонами.
🔄У взаємодії з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь прикордонники прийняли окремі рішення та встановленим порядком пропустили 5️⃣2️⃣громадянина з гуманітарною метою❗️

 

На изображении может находиться: небо и на улице
www.facebook.com/dpsuKherson/posts/2324126781216851
 
 

 

(Visited 14 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Migun
Есть вопрос?