ДЕНЬ 835-й РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ – DAY 835 RUSSIAN AGRESSION
7 червня Всесвітній день безпеки харчових продуктів. Цей день має на меті привернути увагу до допомоги у запобіганні, виявленню та управлінню харчовими ризиками, а також до сприяння продовольчій безпеці, здоров’ю людей, економічному благополуччю, сільському господарству, доступу до ринків, туризму та сталому розвитку.
2016 року Комісія Codex Alimentarius висунула ідею проголошення Всесвітнього дня безпеки харчових продуктів. У 2017 році підтримку цій ідеї надали ВООЗ та FAO, а в грудні 2018-го з метою підвищення обізнаності на всіх рівнях, а також заохочення дій щодо забезпечення глобальної безпеки продуктів харчування
7 червня Європейський день зубних техніків.Ініціатором затвердження дати стало Європейське об’єднання стоматологів–ортопедів (FEPPD), засноване у 1953 році.
. Це об’єднання – найбільша організація, яка представляє інтереси власників стоматологічних кабінетів, лабораторій та незалежних техніків всієї Європи. Саме FEPPD запропонувала щорічно в один день проводити заходи, які б популяризували та просували саму професію стоматолога, її престиж, зробили сучасні інноваційні стоматологічні технології та послуги відомими для більшої кількості пацієнтів. Метою цього дня є підвищення престижу професії зубного техніка, популяризація сучасних стоматологічних технологій та послуг, а також роз’яснення ролі зубних техніків у стоматологічній галузі.
7 червня в Україні і світі святкують Всесвітній день турботи. Ця глобальна ініціатива спрямована на популяризацію доброти, співчуття та співчуття до інших. Метою Всесвітнього дня турботи є не лише поширення доброти в наших громадах, а й надихнути людей зробити турботу частиною свого повсякденного життя.
Всесвітній день турботи закликає людей проявляти прості вчинки доброти щодо оточення. Незалежно від того, чи це допомога літньому сусідові з продуктами чи волонтерство в місцевій благодійній організації, цей день нагадує нам усім про важливість виявляти любов і підтримку тим, хто її потребує.
Також 7 червня Міжнародний день фахівців у сфері постачання. Це день, коли визнається та відзначається наполегливість та відданість професіоналів у сфері постачання по всьому світу.
Ланцюги постачання відіграють критичну роль у багатьох галузях, включаючи роздрібну торгівлю, виробництво, охорону здоров’я, логістику та електронну комерцію. Вони забезпечують, щоб продукти безпечно та ефективно доставлялися з різних куточків світу до наших дверей.
А ще 7 червня Міжнародний день обізнаності про синдром Туретта. Цей день призначений для того, щоб привернути увагу до синдрому Туретта, неврологічного розладу.
Синдром Туретта характеризується мимовільними рухами та вокалізацією, відомими як тики, які іноді можуть бути руйнівними або викликати страждання у людини. Ці тики іноді можуть бути руйнівними або викликати страждання у людини.
Також 7 червня День краудфандінга. Цей день приурочений до колективного фінансування проєктів, відомого як краудфандінг. Краудфандінг – це колективний збір грошей, коли багато людей надають фінансову підтримку організації або окремій особі.
Це спосіб залучення коштів, коли багато людей добровільно вкладають свої гроші через Інтернет, щоб підтримати якийсь проєкт або організацію.. Мета збору коштів може бути різною – починаючи від допомоги постраждалим від лиха, закінчуючи оплатою тренувань бідному, але талановитому
Як назвати дитину, яка народилася 7 червня
Іменини: Антон, Богдан, Борис, Василь, Іван, Степан, Тарас, Валерія, Зінаїда, Марія.
Талісманом людини, народженої 7 червня, є тигрове око.
Здавна цей камінь був улюбленим амулетом магів. Також вважалося, що тигрове око допомагає відзеркалити негатив в бік тієї людини, яка його випромінює.
Цього дня народилися:
- 1925 рік — український дисидент Іван Кандиба;
- 1926 рік — український художник-графік Анатолій Базилевич;
- 1978 рік — український легкоатлет, бронзовий призер чемпіонату світу 1999 року у метанні молота Владислав Піскунов.
Пам’ятні дати і події 7 червня
- 1099 рік — війська хрестоносців під час їхнього першого походу починають облогу Єрусалиму;
- 1498 рік — Колумб вирушає у свою третю подорож до Нового Світу, під час якої відкриває сучасний острів Гаїті;
- 1775 рік — Сполучені Колонії змінюють свою назву на Сполучені Штати Америки;
- 1903 рік — у Берліні французький учений Кюрі оголошує про відкриття нового хімічного елементу — полонію, названого на честь батьківщини його дружини-польки Марії Склодовської-Кюрі;
- 1905 рік — японські війська беруть Сахалін;
- 1919 рік — у Нью-Йорку вперше проводять письмові тести для одержання посвідчення водія;
- 1919 рік — розпочинається Чортківська офензива УГА;
- 1920 рік — уряд Української Народної Республіки переїжджає з Вінниці до Жмеринки;
- 1929 рік — згідно з Латеранськими угодами, в центрі Риму утворюють суверенну державу Ватикан;
- 1939 рік — Третій Рейх укладає пакти про ненапад з Латвією й Естонією;
- 1945 рік — усім німцям у зонах окупації союзників наказують дивитися фільми про злочини нацистів у Бухенвальді;
- 1963 рік — відбувається теледебют групи “Роллінґ Стоунз”;
- 1967 рік — Ізраїль бере під свій контроль Стіну плачу в Єрусалимі;
- 1991 рік — Верховна Рада України ухвалює рішення про перепідпорядкування Україні союзних підприємств на території республіки.
Джерела:
https://tsn.ua/other/yake7-chervnya-svyato-vse-pro-cey-den-yake-cerkovne-svyato-scho-ne-mozhna-robiti-2592888.html
daytoday.ua/7-chervnia