Західні держави: Лідери США, Франції, Німеччини, Італії та Британії засудили напади ХАМАС на Ізраїль як терористичні акти, які не мають жодного виправдання. Вони пообіцяли підтримати оборону Ізраїлю, визнавши при цьому законні устремління палестинців. ЄС також висловив підтримку Ізраїлю та ініціював перегляд своєї фінансової допомоги палестинцям, уточнивши, що негайно призупинятиме виплати.
Україна: Президент Зеленський засудив ХАМАС, порівнявши його тактику з російською, та рекомендував союзникам підтримати Ізраїль.
Країни-учасниці Авраамських угод: ОАЕ, Бахрейн, Марокко, Судан, ОАЕ та Бахрейн засудили напади ХАМАС.
Саудівська Аравія, не будучи учасником Авраамських угод, закликала до негайного припинення насильства, але не виступила з прямим засудженням ХАМАС.
Сусіди: Єгипет і Йорданія, які нормалізували відносини з Ізраїлем, закликали до стриманості та підкреслили свою прихильність до ідеї співіснування двох держав.
Іран і Катар: Іран привітав ХАМАС з успішною операцією, а Катар поклав провину за ескалацію насильства на Ізраїль.
Росія не стала засуджувати ХАМАС, критикуючи Захід та США за зневагу до мирних механізмів на Близькому Сході, стверджуючи, що це стало наслідком їхньої політики.
Інші країни: Туреччина та Китай закликали до припинення насильства. Туреччина запропонувала посередництво, а Китай наголосив на необхідності реалізації принципу «двох держав».