26 митників та прикордонників пройшли тренінги від ЄС і стануть "агентами змін"

26 митників та прикордонників пройшли тренінги від ЄС і стануть "агентами змін"

Державна прикордонна служба України (ДПСУ) та Державна митна служба України (Держмитслужба) завершили два тижневі тренінги із перебудови бізнес-процесів, організовані в межах проєкту «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)», що фінансується Європейським Союзом. Про це повідомляє Представництво Євросоюзу в Україні.

«ЄС застосовує комплексний підхід у наданні підтримки Україні. Цей перший тренінг є початком доволі тривалої роботи, що потребуватиме критичної самооцінки, відкритості та готовності до змін, так само як і неухильності та завзяття щодо впровадження оптимізованих процесів у життя. Однак після завершення ця трансформація підвищить ефективність та якість роботи українських служб, що працюють на кордоні», – прокоментував  керівник секції «Ефективне врядування та демократизація» Представництва ЄС в Україн Мартін Клаукеі. 

Тренінги проводилися з 9 по 19 червня для 26 представників ДПСУ та Держмитслужби, які мають стати внутрішніми «агентами змін».

Тренери презентували методологію та інструменти, що дозволяють переглянути, скоротити чи спростити робочі процеси з метою зменшення часу та оптимізації використання персоналу, ресурсів і зусиль організації, а отже, зрештою, давати кращі результати за менших витрат бюджетних коштів.

Окрім того, очікується, що оптимізовані процеси  будуть більш зручними, прозорими та перешкоджатимуть зловживанням владою та корупції.

У наступні декілька тижнів команди, до складу яких увійдуть навчені співробітники ДПСУ і Держмитслужби, а також національні та міжнародні експерти проєкту EU4IBM, розпочнуть аналіз та подальшу перебудову раніше визначених процесів, що належать до сфери інтегрованого управління кордонами.

Результати аналізу та перебудови бізнес-процесів також послугують основою для більш ефективної національної політики щодо інтегрованого управління кордонами, раціоналізованого прикордонного контролю, більш точного аналізу ризиків, кращої міжвідомчої і транскордонної координації та обміну інформацією із сусідніми країнами.

Як результат, українські громадяни отримають переваги від більшої мобільності, а національні економічні оператори – від тісніших економічних зв’язків із глобалізованим світом.

Все це у поєднанні із вищим рівнем безпеки кордонів та попередженням транскордонної злочинності.

Довідкова інформація: 

Проєкт «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)», що фінансується Європейським Союзом та втілюється Міжнародним центром з розвитку міграційної політики (ICMPD), спрямований на підтримку впровадження реформ, які наближають українську систему управління кордонами до стандартів та передової практики Європейського Союзу в рамках Стратегії інтегрованого управління кордонами України. Проєкт впроваджується з грудня 2019 р. до червня 2022 р.

 

(Visited 36 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *