12 областей і Київ не готові до послаблення карантину - МОЗ

 
https://prm.ua/wp-content/uploads/2020/03/Znimok-ekrana-2020-03-30-o-12.32.04-1024x628.png
(prm.ua)

В Україні 12 областей та місто Київ не можуть послабити карантинні заходи через невідповідність показникам Міністерства охорони здоров’я.

Про це свідчать дані на сайті МОЗ.

Так, послабити карантинні заходи не готові: Київ, Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька і Чернігівська області.

Регіоном із значним поширенням COVID-19 вважається регіон, у якому наявна одна з таких ознак: завантаженість ліжок у лікарнях хворими з COVID-19 – більше 50%; середня кількість тестувань – менше ніж 24 на 100 000 населення за останні 7 днів; коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 – більше 11%; динаміка зростання випадків інфікування COVID-19 – більше 10% (останній показник застосовується у разі реєстрації більше 8 випадків на 100 000 населення сумарно за 7 днів).

Як відомо, уряд прийняв нову постанову щодо запровадження адаптивного карантину, у рамках якого Україну поділено на чотири зони – “зелену”, “жовту”, помаранчеву” та “червону”.

Віднесення того чи іншого населеного пункту до певної зони відбувається за критеріями рівня захворюваності, рівня заповненості лікарняних місць у регіоні, динаміки захворювання, тощо.

В залежності від зони у регіоні вводяться м’якші чи жорсткіші обмеження.

Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров’я України оновило список країн “червоної” і “зеленої” зон

Раніше, станом на 30 липня кількість нових випадків коронавірусу зростає, за добу ще 1197 людей інфікувались, 23 людини померли.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *