На Запоріжжі юстиція та служба зайнятості разом долатимуть правову безграмотність та безробіття
Четверг, 12 Июль 2018 09:38 Версия для печати

На Запоріжжі юстиція та служба зайнятості разом долатимуть правову безграмотність та безробіття

Автор 

Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області та Запорізький обласний центр зайнятості підписали Меморандум про співпрацю.

Пыд документом стоять автографи  начальника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Сергія Васильцова та директора Запорізького обласного центру зайнятості Ірини Дуднік.

Це перший крок спільних дій, спрямованих на об’єднання зусиль задля підвищення рівня юридичної грамотності, соціальної та правової підтримки тимчасово непрацюючих громадян, формування нової правової культури в суспільстві. А також спільної координації дій щодо забезпечення зайнятості населення та своєчасної виплати аліментів непрацюючими громадянами.

«В рамках Всеукраїнської акції «Чужих дітей не буває» наші організації об’єднались  з метою проведення інформаційних заходів, які сприятимуть скорішому працевлаштуванню та інформування населення, зокрема боржників з виплати аліментів, про актуальні вакансії» – зазначив Сергій Васильцов.

Іри на Дуднік  підтвердила готовність прикласти всіх зусиль до підвищення правосвідомості тимчасово непрацюючих громадян та сприяння їх працевлаштування. “В базі вакансій служби зайнятості більше 2000 пропозицій роботи. Ми готові запропонувати перенавчання на затребувані професії в регіоні, сприяти підприємницьким ініціативам громадян та багато ін. Впевнена, що головним результатом нашої співпраці буде подяка дітей. Зробимо разом, щоб в  Україні чужих дітей не було!!!”

 

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061) 233-11-47

 


Прочитано 370 разПоиск