Карітас Запоріжжя запрошує освітян на виставку "Історичні локації"

 

reklama-2018 745x93

Среда, 21 Февраль 2018 09:25 Версия для печати

Карітас Запоріжжя запрошує освітян на виставку "Історичні локації"

Автор 

Завдяки співпраці Карітас Запоріжжя, Запорізького наукового товариства ім. Я. Новицького та галереї сучасного мистецтва Baranik в обласній бібліотеці 21 лютого в 15.00 відбудеться презентація виставки «Історичні локації» для освітян.

Виставка представляє собою більше 30 великих двосторонніх фотосвітлин (розміром 100х70см кожна), присвячених історії розбудови м. Олександрівська - Запоріжжя і включає в себе фотосвітлини старого Олександрівська та відомого курорту Олександрабад, менонітської колонії Кічкас-Ейнлаге, яке наразі знаходиться під водами Дніпровського водосховища, будівництва Дніпрогесу та Соцмістечка та ін.

Відвідувачі виставки будуть мати нагоду не тільки пройтись цією виставкою з екскурсоводом, але й будуть мати можливість побачити родзинку виставки - унікальну відеохроніку розбудови міста, починаючи з 1929 року.

Після двох тижневого перебування експозиції в обласній бібліотеці, де до виставки буде відкритий доступ для всіх бажаючих, виставка продовжить свій шлях по школам міста.

Також після презентації виставки, відбудеться передача в дар бібліотеці головою правління Запорізького наукового товариства ім. Я. Новицького останніх книг з історії, які були опубліковані силами товариства.

Чекаємо на Вас за адресою: проспект Соборний, 142 (5 поверх).

 

 

Довідка:

Благодійний фонд "Карітас Запоріжжя" є представництвом МБФ "Карітас України" і розташовується за адресою м.Запоріжжя, вул.Семафорна, 8. 

Карітас (від лат. "caritas" – милосердя, самовіддана безкорисна любов) – це міжнародна мережа благодійних організацій, що є конфедерацією 165 національних організацій. Ціль, що об’єднує всі Карітаси – розвиток громадянського суспільства і солідарності, захист людських прав і діяльність в сфері соціальної політики. Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей. Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

 


Прочитано 402 раз

Последнее от Анна ЧупринаА вы что думаете?

Спасибо за Ваш комментарий, он будет опубликован после проверки модератором!
Поиск