Дівчата із запорізького "Оксамиту" стали моделями

fortuna-1-www 721x203 

Понедельник, 05 Февраль 2018 10:37 Версия для печати

Дівчата із запорізького "Оксамиту" стали моделями

Автор 

У виставковій залі Запорізької організації Національної спілки художників України відзначила два роки успішної роботи "Студія рисунку". Голова ЗОО НСХУ Ірина Гресик каже, що ідея не нова, колись живописці практикували такий вид спільної роботи. Але два роки тому, з появою нових митців і свіжого погляду, студія відродилася.

Підсумком першого року відновленої студії стала виставка робіт, для яких позували друзі і колеги художників. Тепер же митці більш зосередилися на портретах непересічних людей нашого краю, серед яких скульптор Борис Чак, фотохудожник Олександр Маслов, актриса та співачка Наталя Латун. А ще у ролі моделей-натурщиць спробували себе учасниці славнозвісного ансамблю народної пісні та побутового танцю «Оксамит».

Саме «Оксамит» став такою собі під-ідеєю, «родзинкою» роботи студії і цієї виставки” – розповіла Ірина Гресик. Сам ансамбль завітав на виставку. Українки з портретів наче оживали і спокійно ходили позв свої зображення. А потім у виставковій залі «Оксамит» влаштував міні-концерт, після якого бажаючі фотографувалися і спілкувалися з колоритними учасниками колективу.

Дар’я Пузир

На фото: Світлана Малюкова на фоні свого портрету роботи Віри Устянської

 


Прочитано 638 разПоиск