Туристичне Запоріжжя пропагуватиме себе в усі пори року

fortuna-1-www 721x203 

Понедельник, 05 Февраль 2018 10:29 Версия для печати

Туристичне Запоріжжя пропагуватиме себе в усі пори року

Автор 

У Запорізькій області діє програма розвитку туризму, головним завданням якої є формування привабливого для туристів образу, а також створення умов, які дозволили б дістатися до будь-якої точки периферії. З цього питання вже не раз збиралися форуми та конференції, в яких брали участь представники туристичного бізнесу Запоріжжя та Запорізької області, а також гості з інших міст України, що бажали поділитися досвідом. Минулого року на туристичний бізнес-форум до міста приїздила навіть Ольга Фреймут із доповіддю і порадами, як зробити Запоріжжя туристичним.

Минулого тижня на зимовому форумі директор департаменту культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА Владислав Мороко розповів, що традиційний щорічний фестиваль відпочинку розсуває свої межі: він буде проводитися не тільки влітку, а кожної пори року. Це мусить довести, що відпочинок у Запоріжжі нічим не гірший від поїздки в Туреччину, а може, навіть і кращий.

Цього разу на форумі відбулася презентація туризму Запорізької області взимку. Із запрошеннями та колоритними програмами на захід завітали представники Чернігівського району з розважально-туристичного центру «Великий став», гості з Бердянську та Мелітополю. Кожен з учасників рекламував відпочинок у рідному краї та не залишав без уваги патріотичне спрямування ідеї.

Представники департаменту анонсували роботу нового інтернет-порталу "Запоріжжя Сіті" [https://zaporizhzhia.city/], наповненого за допомогою Google Map, який дозволить туристу легко орієнтуватись у місті, знайти цікаві місця та дізнатись більше з історії краю. Незабаром буде розроблений мобільний додаток, що його можна буде завантажити на будь-який смартфон і завжди бути в центрі подій.

Звичайно, головною проблемою залишається транспортне сполучення, адже дістатися віддалених районів області не легко, особливо, для іноземних туристів. Відсутність вказівників та місцями непридатні для їзди дороги можуть відверто зіпсувати враження від відпочинку в цілому. Тому для вирішення цих питань сьогодні об’єдналися представники середнього бізнесу, державні органи і всі жителі Запоріжжя, хто хоче бачити своє місто сучасним і знає, як цьому зарадити.

Дар’я Пузир

 


Прочитано 601 разПоиск