Про бердянского "подрывника" немного рассказали в областном главке полиции

fortuna-1-www 721x203 

Понедельник, 22 Январь 2018 18:14 Версия для печати

Про бердянского "подрывника" немного рассказали в областном главке полиции

Автор 

Получить какую либо информацию от бердянских полицейских сложнее, чем полквартала распросить. Хоть какую-то информацию подкинул отдел коммуникации ГУ НП Украины в Запорожской области.

Как сообщили руководитель отдела коммуникаций полиции Запорожья Екатерина Людвик:

— Працівники карного розшуку Бердянського відділу поліції — два старших лейтенанти та лейтенант поліції проводили оперативно-розшукові заходи з метою визначення осіб, причетних до скоєння майнових злочинів на території міста. Так, в районі вулиці Гостиної, 26а співробітники поліції помітили підозрілий автомобіль, в якому знаходилось декілька громадян. Коли поліцейські наблизилися до автівки, один з пасажирів, який виявився раніше засудженим мешканцем Бердянська 1987 року народження, почав від них скриватися. Після того, як поліцейські наблизилися до чоловіка, він дістав гранату — попередньо, це — Ф-1 — та підірвав її. В результаті вибуху зловмисник загинув на місці події, троє поліцейських були поранені. Щодо стану співробітників поліції: одному надана медична допомога, його життю і здоров'ю нічого не загрожує; два інших знаходяться в лікарні.

Ничего не прояснилось относительно оставшихся "нескольких гражданах", которые находились в "подозрительном автомобиле" вместе с погибшим.

 


Прочитано 2120 разПоиск