В Бердянськ збирається Микола Томенко — презентувати фільм про місто

fortuna-1-www 721x203 

Суббота, 20 Январь 2018 08:44 Версия для печати

В Бердянськ збирається Микола Томенко — презентувати фільм про місто

Автор 

25 січня в Бердянску презентують документальний фільм про місто з телевізійного циклу «7 чудес України: історичні міста і містечки». Презентуватиме творчий доробок бердянцям автор Микола Томенко – політик, громадський діяч, засновник фонду «Рідна країна». На презентацію запросять представників влади, громадськості, краєзнавців, працівників музеїв, педагогів.

Телеканал ZIK розпочав показ фільмів з циклу «7 чудеес України: історичні міста та містечка».

Нагадаємо, акція «7 чудес України: історичні міста та містечка» стартувала у березні 2016 року. 1 червня серед усіх заявок на участь від представників місцевих громад, громадських організацій, туристичних компаній, вищих навчальних закладів тощо Оргкомітет відібрав 21 фіналіста, які протягом літа-осені мали можливість презентувати для журналістів та громадськості свої міста, щоб позмагатися за звання переможця. Паралельно з презентаційними прес-турами відбувалося Інтернет-голосування на офіційному сайті акції www.7chudes.in.ua та анкетування експертів.

За сумою результатів Інтернет-голосування та анкетування експертів Оргкомітет визначив такі міста-переможці в акції «7 чудес України: історичні міста та містечка» (ЗА АБЕТКОЮ):

Бердянськ (Запорізька обл.)
Біла Церква (Київська обл.)
Галич (Івано-Франківська обл.)
Диканька (Полтавська обл.)
Канів (Черкаська обл.)
Ніжин (Чернігівська обл.)
Хуст (Закарпатська обл.)

Крім того, Оргкомітетом було визначено три спецномінації для міст, що мають значний туристичний потенціал і зацікавленість місцевої громади у розвитку своїх населених пунктів. Спецномінаціями відзначено:

Бердичів (Житомирська обл.)
Жовква (Львівська обл.)
Теребовля (Тернопільська обл.)

Церемонія нагородження відбулася у Великій лаврській дзвіниці 9 листопада 2016 р.

 


Прочитано 675 разПоиск