Бердянець виставив біб капітана збірної України з біатлону Дмитра Підручного на благодійний аукціон!
Вторник, 09 Январь 2018 19:43 Версия для печати

Бердянець виставив біб капітана збірної України з біатлону Дмитра Підручного на благодійний аукціон!

Автор 
Бердянець виставив біб капітана збірної України з біатлону Дмитра Підручного на благодійний аукціон! Фото Микола НІКІПЕЛОВ

Бердянець Микола НІКІПЕЛОВ запропонував благодійний аукціон на користь українських військовослужбовців.

УВАГА! БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН.
Лотом виступає біб (номерок) капітана чоловічої збірної України з біатлону, призера етапів Кубка світу, призера Чемпіоната Європи, чемпіона зимової Універсіади Дмитра Підручного Dmytro Pidruchnyi з естафетної гонки Олімпійських ігор 2014. http://www.biathlon.com.ua/results.php?id=1757 з автографами українських біатлоністів.


На номерку окрім Дмитра Підручного свої автографи залишили Олімпійські чемпіонки Олена Підгрушна, Віта Семеренко, Юлія Джима, Валя Семеренко, призери Чемпіонату світу, призери етапів Кубка Світу Андрій Дериземля, Сергій Семенов, Сергій Седнєв, призер Чемпіонатів Європи Артем Прима, призер етапів Кубка світу Наталя Бурдига.
Виручені з аукціону кошти будуть передані волонтерській організації з міста Бердянськ Наші Атланти для забезпечення українських військовослужбовців в зоні проведення бойових дій на Сході України необхідними речами.
Я дуже вдячний Дмитру за такий сувенір, який він подарував мені після ОІ в Сочі. Тепер нехай цей спортивний атрибут приносить задоволення іншим біатлонним уболівальникам та допоможе захисникам нашої Батьківщини.
Правила аукціону:
Стартова ціна лоту: 500 гривень;
Мінімальний крок: 100 гривень;
Свої пропозиції писати у коментарі під оригінальним постом у соціальній мережі Facebook:https://www.facebook.com/nicholas.nikipelov/posts/1405541672906610 ;
Дедлайн аукціону: 22 січня 2018 року о 18:00 (за київським часом),
Подаруйте собі такий цінний спортивний атрибут за місяць до Олімпіади в Південній Кореї та допоможіть іншим.

 


Прочитано 1179 разПоиск