В минулому році майже 100 запорізьких безробітних отримали кошти на відкриття власної справи

 

reklama-2018 745x93

Пятница, 05 Январь 2018 10:22 Версия для печати

В минулому році майже 100 запорізьких безробітних отримали кошти на відкриття власної справи

Автор 

Один із ефективних способів забезпечення зайнятості безробітних  -започаткування ними власної справи. З цією метою Державна служба зайнятості надає зареєстрованим безробітним організаційну, правову та фінансову підтримку, організовує навчання основам підприємницької діяльності. Про це нагадується на сайті Запорізької ОДА.

За даними обласного центру зайнятості, протягом 2017 року одноразову  виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності надано  97 громадянам, які зареєструвались як суб’єкти підприємницької діяльності у сфері торгівлі, сільського господарства, надання побутових послуг населенню тощо. Серед них - 60 громадян із числа військовослужбовців, які брали участь  у антитерористичній операції, 48 - молодь у віці до 35 років,  22 жінки, вісім осіб – інвалідів.

Для стимулювання безробітних до започаткування власної справи, розробки успішної бізнес-ідеї, опрацювання етапів та шляхів втілення їх у життя систематично проводяться семінари з орієнтації на самозайнятість та підприємницьку діяльність. Протягом 2017 року було проведено 425 семінарів з орієнтації на підприємництво, в яких взяли участь близько 4,5  тисячі осіб. Безробітні мають можливість ознайомитися з матеріалами законодавчої бази з питань підприємництва, прикладами  бізнес-ідей та бізнес-планів. Особам, які бажають започаткувати власну справу, надаються індивідуальні консультації, в тому числі із застосуванням діагностики для визначення підприємницького потенціалу.

Професійне навчання здійснювалося в 43 навчальних закладах області, які пройшли відбір для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних.

Протягом 2017 року на курсах цільового призначення з основ  підприємницької діяльності навчалися 45 осіб. З них  32 - зареєстровані безробітні  із числа демобілізованих учасників АТО.

 


Прочитано 436 раз

Последнее от Анна ЧупринаА вы что думаете?

Спасибо за Ваш комментарий, он будет опубликован после проверки модератором!
Поиск