Нові автобуси працюватимуть по маршруту, що з'єднує центр міста з Осипенківським мікрорайоном

 

 

reklama-2018 745x93

Четверг, 23 Ноябрь 2017 13:14 Версия для печати

Нові автобуси працюватимуть по маршруту, що з'єднує центр міста з Осипенківським мікрорайоном

Автор 
Оцените материал
(1 Голосовать)
Нові автобуси працюватимуть по маршруту, що з'єднує центр міста з Осипенківським мікрорайоном Сергей ТОМКО

Міський голова Володимир Буряк доручив своєму першому заступнику Сергію Мішку прискорити доставку перших автобусів великої місткості, які Запоріжжя отримає в рамках програми фінансового лізингу.
Нагадаємо, КП «Запоріжелектротранс» отримало дозвіл на купівлю автобусів в рамках процедури фінансового лізингу. Було укладено договір з «Укргазбанком». Загалом має бути закуплено 35 автобусів. 14 з них повинні прибути в місто вже в цьому році, решта - в першому кварталі 2018 року.
Перші отримані автобуси обслуговуватимуть маршрут №17 «Арматурний завод - вокзал Запоріжжя-І». Він з'єднає Осипенківський мікрорайон з центром міста.
Це сприятиме вирішенню проблеми транспортного обслуговування запоріжців, які проживають в спальних районах. Наступні автобуси планується використовувати на маршрутах в напрямку Шевченківського, Хортицького районів і так далі.
- Роботу для отримання нових автобусів вже розпочато. Вважаю, що її можна прискорити. Упевнений, що це цілком реально, - сказав Володимир Буряк.
Міський голова також нагадав, що в Запоріжжі був проведений аналіз роботи громадського транспорту. В результаті були визначені напрямки для їх вирішення. Один з них - збільшення кількості автобусів великої місткості, підвищення ролі комунального транспорту. Заплановане створення маршрутів з автобусами великої місткості, які з'єднають спальні райони з центром міста.
Один з таких маршрутів вже успішно працює. Це маршрут №18 - курсує між Південним і Бородінський мікрорайонами. Наступним стане маршрут №17.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 


Прочитано 443 раз Последнее изменение Четверг, 23 Ноябрь 2017 13:39

Последнее от Томко СергейА вы что думаете?

Спасибо за Ваш комментарий, он будет опубликован после проверки модератором!
apple d