В Бердянську посадовці написали диктант національної єдності

 

 

reklama-2018 745x93

Четверг, 09 Ноябрь 2017 17:44 Версия для печати

В Бердянську посадовці написали диктант національної єдності

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Зала засідан Бердянської міськради перетворилася сьогодні, 9 листопада, у День української писемності та мови на велику класну кімнату. Тут відбувся щорічний спецпроект Українського радіо “XVII Радіодиктант національної єдності”.

До цієї акції у цьому році приєдналия посадовці виконавчого комітету Бердянської міської ради. Міський голова Володимир Чепурний, його заступники Юлія Дойнова та Оксана Дєєва, керуюча справами виконкому Ольга Кочубей та працівники виконкому — усього 98 осіб — зібралися у сесійній залі та писали диктант національної єдності.

Текст о 12:30 почав диктувати доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор підручників і посібників з української мови Олександр Авраменко. Девіз цьогорічного радіодиктанту – “Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета”.

Як зазначила координаторка акції, ведуча спецпроекту Аліна Акуленко, Українське радіо запрошує усіх охочих не лише долучитися і написати диктант, але й стати своєрідними співорганізаторами акції: створити свій власний осередок диктанту – зібратися родиною, колективом чи організувати написання у закладі, де ви працюєте або навчаєтеся, адже мета акції – не перевірка грамотності, а єднання”.

Диктанти за бажанням можна надіслати на адресу Українського радіо: Київ-1, Хрещатик, 26. Індекс – 01001. Ті, хто напише диктант без помилок, будуть відзначені призами. Важлива умова – перевірятимуться лише диктанти, надіслані 9 і 10 листопада. Дату відправлення визначатимуть за штемпелем на конверті. 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 


Прочитано 454 раз

Последнее от Николай ТишаковА вы что думаете?

Спасибо за Ваш комментарий, он будет опубликован после проверки модератором!
apple d