Наша відповідь Будапешту. В Бердянську можна вивчати не лише солов'їну. Безкоштовно

 

 

reklama-2018 745x93

Вторник, 07 Ноябрь 2017 15:08 Версия для печати

Наша відповідь Будапешту. В Бердянську можна вивчати не лише солов'їну. Безкоштовно

Автор 
Оцените материал
(1 Голосовать)

Європейським критикам Закону "Про освіту" варто було б відвідати Бердянськ.

От де наочно можна переконатись, що мовна стаття закону "Про освіту" не шкодить нацменшинам. До того ж в Бердянську будь хто з бажаючих може опанувати не лише українську мову — оце нещодавно громадська організація "Українська громада" запровадила безкоштовні курси вивчення солов'їної, які може відвідувати будь хто.

Вивчати болгарську можна на курсах і на заняттях недільної школи при національному культурному товаристві "Родолюбіє". Щоправда, там збираються переважно бердянці з болгарським корінням.

А от німецької і польської мови навчаються як етнічні німці и поляки, так і, принаймні, стільки ж бердянців інших національностей. На форматі 50 на 50 наголошують голова Німецького культуного товариства "Фройдшафт" Вячеслав Алексеєнко і його колега голова Польського культурно-просвітницького товариства "Відродження" Олексій Сухомлінов. Обидва підкреслюють: навчання безкоштовне. Хіба що для етнічних німців і поляків є додаткові можливості інтеграції.

Грецької вчать у товаристві "Елада".

Звичайно ж, є курси англійської мови, також безкоштовні. А можна і вірменську опановувати, як пропонують активісти вірменської громади.

Жодних утисків. Навпаки — заохочують, відвідують заходи одне одного, навіть трошки змагаються між собою, хто цікавіше приверне увагу городян.  


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 


Прочитано 859 раз

Последнее от Николай ТишаковА вы что думаете?

Спасибо за Ваш комментарий, он будет опубликован после проверки модератором!Перепечатка материалов только с прямой гиперссылкой на mig.com.ua