У ЗНУ з робочим візитом побував Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Швеція в Україні Мартін Хаґстрьом

 

 

reklama-2018 745x93

Пятница, 11 Август 2017 09:03 Версия для печати

У ЗНУ з робочим візитом побував Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Швеція в Україні Мартін Хаґстрьом

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Днями до Запорізького національного університету з робочим візитом завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Швеція в Україні пан Мартін Хаґстрьом. Під час перебування в університеті почесний гість зустрівся з головою наглядової ради університету Миколою Фроловим.

Також на зустрічі були присутні: проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, декан факультету соціології та управління Максим Лепський, заступник декана з міжнародної діяльності Ігор Кудінов, завідувач кафедри соціальної філософії та управління Тарас Бутченко та начальник відділу міжнародних зв’язків Наталя Костенко.

На початку зустрічі Микола Фролов наголосив, що зараз університет інтенсивно розвивається, а один із пріоритетних напрямків роботи його колективу – налагодження та посилення співробітництва з іноземними вищими навчальним і науковими закладами. Зокрема, представники Запорізького національного університету активно співпрацюють з освітянськими школами Швеції.

Так, Університет м. Шьовде (Швеція) надавав запорізьким викладачам методичну підтримку при заснуванні на базі Запорізького національного університету Україно-швейцарського центру «Англійська для малюків». Не менш плідним виявилось співробітництво з Лундським Університетом (м. Лунд, Швеція) у рамках успішної реалізації проекту «Erasmus Humeria» (2012-2015 рр.). Крім того, у період 2007-2016 рр. науковці факультету соціології та управління ЗНУ взяли участь у 12 проектах від Шведського інституту (Стокгольм, Швеція).

Мартін Хаґстрьом високо оцінив зусилля колективу Запорізького університету з налагодження співпраці зі шведськими освітянами. Він запевнив, що Посольство Королівства Швеції зацікавлене в розвитку партнерства з країнами Східної Європи, зокрема з Україною.

Під час розмови пана Посла з представниками Запорізького національного університету йшлося про спільну проекту діяльність, академічний обмін студентами й викладачами, проведення міжнародних наукових заходів тощо. Учасники зустрічі розглянули такі можливі напрями співпраці, як робота з місцевими громадами, співпраця з математичним і біологічним факультетами університету, спільні розробки в галузі археології тощо.

Крім того, для почесного гостя влаштували екскурсію навчальними корпусами і студмістечком ЗНУ. Він ознайомився з матеріально-технічною базою університету, дізнався про реалізацію програми енергоефективності та про благоустрій на території студмістечка. Мартін Хаґстрьом відзначив сучасне обладнання, практичне облаштування та красу студмістечка.

Пан Хаґстрьом висловив сподівання на подальше плідне співробітництво науковців Запорізького національного університету з представниками освітянських кіл Швеції.

 

Прес-служба ЗНУ

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 


Прочитано 618 раз

Последнее от Анна ЧупринаА вы что думаете?

Спасибо за Ваш комментарий, он будет опубликован после проверки модератором!
apple d