Пішов з життя запорізький актор театру та кіно Олександр Волчков
Четверг, 03 Август 2017 15:15 Версия для печати

Пішов з життя запорізький актор театру та кіно Олександр Волчков

Оцените материал
(0 голосов)

Запорізька театральна спільнота зазнала непоправної втрати. Пішов із життя надвичайно талановитий актор, улюбленець публики, прекрасна людина Олександр Володимирович Волчков.

Він народився 1962 р., 15 червня він відзначив свій 55 день народження. Тридцять років він присвятив служінню сцени. На професійну сцену Олександр вийшов в 1987 р., одразу після закінчення Харківського державного університету мистецтв ім І. Котляревського. Перші ролі зіграв у виставах запорізького музично-драматичного театру імені Щорса (зараз – ім. Магара): «Нічна повість», «Трамвай «Бажання», «Діти Арбату», «Любов під в'язами». Органічний, пластичний, енергійний – актор зачарував глядачів яскравістю образів, а глядачок – звабливим темпераметром. Олександр Володимирович своїм талантом збагачував життя любителів театру. У середині дев'яностих і на початку двохтисячних він залишив театр, пішовши зніматися в кіно, а з 2009 року об'єднав ці дві стихії: служив в Запорізькому академічному театрі імені Магара і постійно знімався в українському кіно та серіалах.

Він створив десятки образів на сцені і в кіно. Глядачі помятатимуть його в ролі неймовірного Кочкарьова в виставі «Одруження», Менахема в "Тев'є-молочник», Сержа в «Школі з театральним ухилом», Кайдаша в «Кайдашевої сім'ї», Фелікса в «Подрузі життя »... Телеглядачі знову і знову будуть насолоджуватися грою актора в серіалах" Пляж "," Застава "," Спрага "," Відділ 44 "," Пес "," Врятуйте наші душі "," Фото моєї дівчини ", в запорізьких епізодах" Слуги народу- 2 ". Його персонажі завжди вражали глядачів яскравим характером, тонким визирунком гри, він володів теплим гумором і несамовитим темпераментом. Олександр Волчков був одним з тих акторів, заради яких глядач спеціально приходив до театру: його Кочкарьова або Фелікса шанувальники дивилися по кілька разів. Його високо оцінували не тільки глядачі, а й фахові критики і журналісти, завжди відзначаючи його дивовижну майстерність, його блискучий сценічний талант, його багатогранність, помічаючи його навіть в невеликих епізодах.

Він був неймовірним актором, і залишиться назавжди в памяті глядачів. Він ввійшов історію театру як першокласний актор, відтворивши на сцені життя багатьох героїв, про його ролі, його майстерністність, його талант будут писати театрознавці та історики театру.

Це трагічна і невиправна втрата. Серце сповнене скорботи.

Прощання з Олександром Володимировичем відбудеться 4 серпня о 9.30 в приміщенні Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В. Магара.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 


Прочитано 584 раз

Последнее от Анна ЧупринаА вы что думаете?

Спасибо за Ваш комментарий, он будет опубликован после проверки модератором!
apple d

Свежий номер

Поиск

Система Orphus