"Сам - дурак!" Мінінфраструктури намагається виправдовувати дії, стосовно керівництва Бердянського морпорту

 

 

reklama-2018 745x93

Пятница, 21 Апрель 2017 11:52 Версия для печати

"Сам - дурак!" Мінінфраструктури намагається виправдовувати дії, стосовно керівництва Бердянського морпорту

Автор 
Оцените материал
(3 голосов)

20 квітня, о 19.14, коли протистояння в Бердянському морському торговельному порту склалося явно не на користь новопризначеного виконуючого обов'язки начальника ДП "БМТП" Богдана Бабця, на офіційному сайті Мінінфраструктури http://www.mtu.gov.ua/news/28610.html з'явилася наступна інформація:

"Виконуючим обов’язки начальника ДП «Бердянський морський торговельний порт» призначено Богдана Бабця

20 Квітня 2017, 19:14

19 квітня 2017 року відповідно до наказу Міністерства інфраструктури України з посади в.о. начальника ДП «БМТП» звільнено Миколу Ільїна. Виконуючим обов’язки начальника ДП «Бердянський морський торговельний порт» з  20 квітня 2017 року  призначено  Богдана Бабця.  

Звільнення Миколи Ільїна викликано незадовільними показниками роботи держпідприємства, що утворились під час виконання ним обов’язків начальнику порту. Незважаючи на постійний ріст вантажопереробки ДП «БМТП» протягом попередніх років, за останні 7 місяців 2016 року вона суттєво зменшилась: в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року на 499,6 тис. тон. або на 25%. Фактично припинено перевантаження імпортних і транзитних вантажів, зокрема, експортного і транзитного вугілля та експортного коксу. Перевезення руди для металургійних комбінатів Маріуполя проводилося без виставлення портом рахунків вантажовласникам та експедиторам за експлуатацію залізничних колій та стрілочних переводів, як наслідок - держпідприємством недоотримано фінансових ресурсів у розмірі 973,5 тис. грн.

За результатами аудиторських перевірок діяльності ДП «БМТП» виявлено чисельні порушення фінансової дисципліни, не вжиття керівництвом порту заходів з підвищення ефективності діяльності порту, не забезпечення належного стану збереження та ефективного використання державного майна, надання майна та об’єктів ДП «БМТП» в безоплатне використання приватних підприємств. Зокрема, керівництвом порту не стягувалася плата за відстій вантажного автомобільного транспорту з зерновими вантажами на складській площадці порту, а також за користування автомобільними дорогами порту при транспортуванні цих вантажів до терміналів приватних стивідорних компаній. В безоплатне використання приватній фірмі було передано гараж, який обліковується на балансі порту. Крім того, порту не відшкодовувалося споживання фірмою електроенергії та земельний податок. На території бази відпочинку «Моряк» було розташовано на безоплатній основі базову станцію стільникового зв’язку ПрАТ «МТС Україна».

За результатами вибіркової інвентаризації, проведеної у ході внутрішнього аудиту, встановлено нестачу 7 грейферів загальною первісною вартістю 638,0 тис. грн., нестачу грейфера первісною вартістю 268,4 тис. грн., який за наявною інформацією затонув разом з секцією плавпричалу. Проте, при обстеженні затонулого плавпонтону грейфера не було знайдено. Правоохоронцями відкрито низку кримінальних проваджень за фактами зловживання службовим становищем попереднього керівництва порту.  

Перед Богданом Бабцем, який є досвідченим керівником підприємств портової галузі, поставлено завдання навести лад у господарській діяльності ДП «БМТП», збільшити обсяги вантажопереробки та покращити соціальну ситуацію на держпідприємстві.

Працівники порту, як ніхто інший, зацікавлені в нормальній роботі підприємства, без якої неможлива своєчасна виплата заробітної плати. Перешкоджання  новому керівнику порту у доступі до робочого місця не сприятиме покращенню  ситуації, що склалась на підприємстві.  Закликаємо трудовий колектив підтримати нового керівника та разом вивести ДП «Бердянський морський торговельний порт» в лідери галузі".

 

Не варто, мабуть коментувати деякі невідповідності у наведеному тексті, — вони лежать у правовій площині, але варто зазначити, що керівництво Мінінфраструктури явно намагається перекласти на інших провину за власні управлінські рішення і численні недоречності в організації роботи портової галузі. В юридичної служби БМТП є конкретні відповіді на всі вищенаведені факти. Отож є з чим звертатися до суду...


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 


Прочитано 1426 раз Последнее изменение Вторник, 25 Апрель 2017 21:59

Последнее от Николай ТишаковА вы что думаете?

Спасибо за Ваш комментарий, он будет опубликован после проверки модератором!
apple d