В Запорожской области начинается весенне обследование автодорог

 

 

reklama-2018 745x93

Четверг, 20 Апрель 2017 12:32 Версия для печати

В Запорожской области начинается весенне обследование автодорог

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Согласно сообщению пресс-службы Запорожской облгосадминистрации,

у нашій області, як і в цілому по Україні, починається весняний комісійний огляд автомобільних доріг загального користування, організований за ініціативи Державного  агентства автомобільних доріг України спільно з Національною поліцією України. Триватиме обстеження шляхів до 3-го травня.

Огляд планується провести у два етапи: підготовчий та практичний.    

Під час підготовчого етапу буде визначено склад комісії, складено спільні графіки комісійних обстежень, проведено підготовку виробничих баз та спеціальної дорожньої техніки. Під час практичного етапу фахівці перевірятимуть автомобільні дороги загального користування області та залізничні переїзди щодо їх придатності до експлуатації після зимового періоду та з метою визначення необхідних об'ємів ремонтних робіт при підготовці їх до літнього періоду експлуатації.

До складу комісії входитимуть представники Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, ДП «Запорізький облавтодор», Управління превентивної діяльності ГУНП у Запорізькій області, Придніпровської залізниці (по залізничних переїздах), громадських організацій.

Під час огляду очікується зафіксувати стан покриття проїзної частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності та ін.), узбіч, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху, зовнішнього освітлення тощо.

Особливу увагу планується приділити облаштуванню аварійно-небезпечних ділянок та місць концентрації ДТП, відповідності встановлених знаків маршрутного орієнтування схемам організації дорожнього руху. Крім того, з метою належної підготовки до курортного сезону, з урахуванням збільшення транспортних потоків у літній період до Запорізької області особливу увагу приділять маршрутам руху відпочиваючих.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 


Прочитано 441 раз

Последнее от Шак ВладимирА вы что думаете?

Спасибо за Ваш комментарий, он будет опубликован после проверки модератором!Перепечатка материалов только с прямой гиперссылкой на mig.com.ua