Веселовская объединенная громада поделится своими успехами

 

 

reklama-2018 745x93

Пятница, 06 Январь 2017 09:35 Версия для печати

Веселовская объединенная громада поделится своими успехами

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

История успехов Веселовской объединенной территориальной громады будет публиковаться в ежегодных иллюстрированных книгах. Об этом сообщает "Децентрализационный марафон" на страничке в Facebook.

“У селищній раді відбулось засідання оргкомітету з питань систематизації підсумків роботи об’єднаної громади за 2016 рік у вигляді друкованого видання. Захід пройшов за участю селищного голови Петра Кіяшка та за головуванням секретаря селищної ради Раїси Стогній.

Нове видання, за словами укладачів, міститиме текстові та фотоматеріали, які в повній мірі розкриватимуть діяльність та здобутки Веселівської ОТГ за минулий рік. Працівники КУ «Культурно-мистецький центр» вже мають досвід створення книги. Наразі вже майже готовий до друку альманах «Гордість Веселого», в якому зібрано матеріали про тих, хто носив і носить звання «Почесний громадянин селища Веселе».
А от бугалтери вчаться господарювати по-новому.
04 січня відбулась нарада керівників та голових бухгалтерів комунальних установ, закладів та підприємств Веселівської ОТГ з питань формування бюджету на 2017 рік та підготовки річної звітності.

Начальник відділу фінансів селищної ради Яна Мінасян ознайомила присутніх зі змінами, які відбулись у бюджетному кодексі з 01 січня 2017 року, зокрема це стосується порядку надання з держбюджету місцевим бюджетам освітньої, медичної субвенцій та субвенцій для соціальної сфери.

Так, Яна Йосипівна наголосила на тому, що відповідно до вимог пункту 18 прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України з 1 січня 2017 року запроваджується програмно-цільовий метод у бюджетному процесі на рівні місцевих бюджетів. Заступник селищного голови – головний бухгалтер селищної ради Світлана Звєгінцева зазначила, що через оновлення бухгалтерського програмного забезпечення наразі полегшується підготовка річних звітів, завдяки чому звітність формується в автоматичному режимі на порталі «Е-data». Тож, свята-святами, а громади вже працюють на повну!”


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 


Прочитано 909 раз Последнее изменение Пятница, 06 Январь 2017 09:40

Последнее от Анна Чуприна

Похожие материалы (по тегу)А вы что думаете?

Спасибо за Ваш комментарий, он будет опубликован после проверки модератором!
apple d