Пятница, 06 Январь 2017 09:35 Версия для печати

Веселовская объединенная громада поделится своими успехами

Оцените материал
(0 голосов)

История успехов Веселовской объединенной территориальной громады будет публиковаться в ежегодных иллюстрированных книгах. Об этом сообщает "Децентрализационный марафон" на страничке в Facebook.

“У селищній раді відбулось засідання оргкомітету з питань систематизації підсумків роботи об’єднаної громади за 2016 рік у вигляді друкованого видання. Захід пройшов за участю селищного голови Петра Кіяшка та за головуванням секретаря селищної ради Раїси Стогній.

Нове видання, за словами укладачів, міститиме текстові та фотоматеріали, які в повній мірі розкриватимуть діяльність та здобутки Веселівської ОТГ за минулий рік. Працівники КУ «Культурно-мистецький центр» вже мають досвід створення книги. Наразі вже майже готовий до друку альманах «Гордість Веселого», в якому зібрано матеріали про тих, хто носив і носить звання «Почесний громадянин селища Веселе».
А от бугалтери вчаться господарювати по-новому.
04 січня відбулась нарада керівників та голових бухгалтерів комунальних установ, закладів та підприємств Веселівської ОТГ з питань формування бюджету на 2017 рік та підготовки річної звітності.

Начальник відділу фінансів селищної ради Яна Мінасян ознайомила присутніх зі змінами, які відбулись у бюджетному кодексі з 01 січня 2017 року, зокрема це стосується порядку надання з держбюджету місцевим бюджетам освітньої, медичної субвенцій та субвенцій для соціальної сфери.

Так, Яна Йосипівна наголосила на тому, що відповідно до вимог пункту 18 прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України з 1 січня 2017 року запроваджується програмно-цільовий метод у бюджетному процесі на рівні місцевих бюджетів. Заступник селищного голови – головний бухгалтер селищної ради Світлана Звєгінцева зазначила, що через оновлення бухгалтерського програмного забезпечення наразі полегшується підготовка річних звітів, завдяки чому звітність формується в автоматичному режимі на порталі «Е-data». Тож, свята-святами, а громади вже працюють на повну!”


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

 


Прочитано 325 раз

Последнее от Анна Чуприна

Похожие материалы (по тегу)А вы что думаете?

Спасибо за Ваш комментарий, он будет опубликован после проверки модератором!
Loading...

apple d

Loading...

Свежий номер

Поиск

Система Orphus