"Пернач" готує запоріжцям нову програму

 

 

reklama-2018 745x93

Среда, 27 Апрель 2016 11:29 Версия для печати

"Пернач" готує запоріжцям нову програму

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

В неділю, 15 травня, о 15.00, Народний ансамбль запорізької поліції «Пернач» запрошує всіх шанувальників української пісні на свій концерт до ПК «Титан» [вул. Перемоги, 131]. Вхід вільний.

В програмі виступу – пісні, які вже стали символами «Пернача», полюбилися запорожцям та нові вокально-хореографічні композиції. Традиційно «Пернач» підготував багато сюрпризів - постановочних сюжетних номерів та інсценувань. Всім гостям «Пернач» подарує незабутню зустріч з народною, авторською піснею та гарний настрій.

Сьогодні колективу властива особлива манера виконання пісень – з театралізацією, народним темпераментом та звитягою. «Пернач» був неодноразовим гостем на Першому Національному каналі, а 2012 року співав на Майдані Незалежності, цей концерт транслювався в прямому ефірі.

Керівник ансамблю «Пернач» Олександр Мацкевич розповідає:

-   Ми завжди намагаємося довести , що народна пісня не має кордонів, бо це джерело народної душі. В активі "Пернача" – поїздки до Польщі, Болгарії, Білорусі. В репертуарі колективу є болгарські, польські, білоруські пісні, які ми привезли із подорожей. Сьогодні на хвилі патріотизму, який вирує в українському суспільстві, ми пропонуємо слухачам чимало цікавих українських народних та авторських пісень. Не обійшли ми увагою й події на Сході України: разом зі своїми колегами з шоу-групи "02" виступали перед захисниками нашої Батьківщини в Краматорську, давали концерт у польовому госпіталі. Ми виступали в багатьох містах і селах України, але наш улюблений глядач – запоріжці. Ми вдячні глядачам за любов, щиро вдячні за підтримку «Пернача» керівництву обласного управління поліції.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 


Прочитано 1091 раз

Последнее от Анна ЧупринаА вы что думаете?

Спасибо за Ваш комментарий, он будет опубликован после проверки модератором!
apple d