Суббота, 11 Август 2018 08:33 Версия для печати

Оцените материал
(0 голосов)

Українські легкоатлети вибороли повний комплект європейських нагород

Чудово завершили черговий змагальний день українські легкоатлети на чемпіонаті Європи в Берліні. В активі наших співвітчизників - повний комплект нагород.

В фінальному забігу на 800м стартували одразу дві українки. Обидві ж піднялися на п' єдестал пошани. Наталія Прищепа подолала дистанцію першою й захистила титул чемпіонки Європи, а Ольга Ляхова показала третій результат.

В забігу на 400м з бар'єрами Анна Рижикова здобула "срібло".

Відтак в активі наших легкоатлетів 6 медалей чемпіонату Європи - 2 золоті, 2 срібні і 2 бронзові.

Президент Національного олімпійського комітету, перший віце-президент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій Сергій Бубка привітав дівчат, тренерський склад і Федерацію легкої атлетики, побажавши нових перемог і рекордів.

Легка атлетика: Наталія Прищепа – чемпіонка Європи

Прищепа посіла перше місце в бігу на 800 метрів, Ольга Ляхова - третя.

У Берліні триває чемпіонат Європи з легкої атлетики. Українка Наталія Прищепа стала чемпіонкою в бігу на 800 метрів. Інша українка Ольга Ляхова виборола «бронзу». Про це повідомляє Укрінформ.

У фіналі українки трималися в затінку до останніх ста метрів. І лише потім здійснили вирішальний ривок, в результаті якого Наталія Прищепа фінішувала першою. Її час – 2.00.38. Інша українка Ольга Ляхова показала третій час 2.00.79.

Додамо, що Наталія Прищепа захистила свій титул чемпіонки Європи.

Нагадаємо, раніше Україна виборола чотири медалі на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Берліні. «Золото» на дистанції спортивної ходьби на 50 км виграв Мар’ян Закальницький. Аліна Цвілій стала срібним призером на дистанції спортивної ходьби на 50 км. Сергій Никифоров виборов бронзову медаль у стрибках у довжину. Анна Рижикова взяла «срібло» в бігу на 400 м з бар’єрами.