ДТП в Кривом Роге: 18 апреля объявили днем траура
Вторник, 17 Апрель 2018 13:53 Версия для печати

ДТП в Кривом Роге: 18 апреля объявили днем траура

Оцените материал
(0 голосов)
ДТП в Кривом Роге: 18 апреля объявили днем траура Фото: krnews.ua

 

Жертвами аварии стали восемь человек, 21 - травмирован

Согласно распоряжению мэра Кривого Рога Юрия Вилкула 18 апреля объявили днем траура по погибшим в масштабном дорожно-транспортном происшествии. Об этом сообщает пресс-служба Криворожского горисполкома.

Для оказания помощи пострадавшим привлечены лучшие медицинские специалисты, в больницах есть необходимые лекарства.

По последним данным ГСЧС, в результате столкновения легкового автомобиля, пассажирского автобуса и маршрутного такси погибли восемь человек, травмы получили 21 человек.

17 апреля автомобиль Mazda столкнулся с маршруткой, которую вынесло на встречную полосу, где произошло столкновение с автобусом. Изначально сообщалось о семи погибших и 10 пострадавших.

http://news.liga.net/incidents/news/dtp-v-krivom-roge-18-aprelya-obyavili-dnem-traura

 

Власти Кривого Рога объявили 18 апреля днем траура по погибшим в дорожно-транспортном происшествии. Соответствующее распоряжение подписал городской голова Юрий Вилкул.

"Про оголошення дня жалоби

У зв’язку з трагічною загибеллю мешканців міста Кривого Рогу внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, що сталася 17.04.2018; з метою вшанування їх пам’яті; керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Оголосити в місті 18.04.2018 днем жалоби.

2. У день жалоби на території міста:

2.1 приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій;

2.2 обмежити розважально-концертні заходи, спортивні змагання, унести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач місцевих телерадіо-каналів.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків, координацію роботи – на відділ з питань внутрішньої політики апарату міської ради і виконкому.


Міський голова    Ю.Вілкул"

https://krnews.ua/news/58722

 

 


Прочитано 717 разПоиск