Франция планирует увеличение финансирования армии

fortuna-1-www 721x203 

Пятница, 09 Февраль 2018 09:13 Версия для печати

Франция планирует увеличение финансирования армии

Оцените материал
(0 голосов)
Франция планирует увеличение финансирования армии фото из сайта www.dw.de (Deutsche Welle)

С 2019 по 2025 год на нужды французской армии будет выделено 295 млрд евро.

Соответствующий законопроект представила министр обороны Франции Флоранс Парли, передает DW.com.

Франція планує істотне збільшення оборонного бюджету

Представлений урядом Франції законопроект передбачає виділення впродовж шести років близько 300 мільярдів євро на потреби оборони. Країна планує досягти показника видатків на оборону в два відсотки від ВВП.

Франція має намір досягти найближчим часом цільового показника видатків на оборону для країн-членів НАТО в два відсотки від ВВП. У четвер, 8 лютого, міністерка оборони Франції Флоранс Парлі представила законопроект, який передбачає виділення з 2019-го по 2025 рік загалом 295 мільярдів євро на оборонні потреби, передає інформагенція AFP.

Президент Франції Еммануель Макрон заявив про "безпрецедентні" зусилля Парижа досягти до 2025 року зазначеного цільового показника. За проектом, до 2022 року щорічні видатки на потреби оборони зростатимуть з нинішніх 34,2 мільярда євро на 1,7 мільярда євро в рік. З 2023 року військовий бюджет додаватиме щороку три мільярди євро. Утім, другий етап підвищення оборонних видатків відбуватиметься вже після завершення першої президентської каденції Макрона. Голосування щодо представленого Парлі проекту закону заплановане на літо цього року.

У Німеччині нова "велика коаліція" також планує збільшити видатки на оборонні потреби. Текст погодженої коаліційної угоди передбачає зростання оборонного бюджету на 2 мільярда євро з 2018 по 2021 роки. На значному збільшенні оборонних видатків партнерів по НАТО наполягає, зокрема, Вашингтон.

Більше поліції

8 лютого також стало відомо про плани уряду Макрона посилити поліцію країни. В наступні кілька років плануються на 10 тисяч збільшити кількість поліцейських та жандармів, повідомляє інформагенція dpa. За словами міністра внутрішніх справ країни Жерара Коллома, в майбутньому поліція значно розширить свою присутність у проблемних кварталах міст країни.

http://www.dw.com/uk/франція-планує-істотне-збільшення-оборонного-бюджету/a-42512686

 

 


Прочитано 378 разПоиск