Декларації СБУ залишили засекреченими

fortuna-1-www 721x203 

Вторник, 30 Январь 2018 10:30 Версия для печати

Декларації СБУ залишили засекреченими

Оцените материал
(1 Голосовать)

Рішення про це прийняв Київський апеляційний суд, який відхилив позов Центру протидії корупції. Про це повідомляє «Дзеркало тижня», посилаючись на Twitter голови ЦПК Віталія Шабуніна.

При цьому голова Центру протидії корупції зазначив, що рішення в організації очікували і далі мають намір йти до Верховного суду.

Нагадаємо, ще у 2016 році у НАЗК підтвердили, що декларації працівників СБУ засекречені. Голова агентства Наталія Корчак зазначила, що з такими деклараціями можуть працювати лише особи, які мають доступ до державної таємниці.

В березні минулого року Центр протидії корупції звернувся до суду з позовом проти СБУ. Активісти вважають незаконним визнання керівництвом СБУ інформації з декларацій держтаємницею та подання декларацій до власної закритої системи.

Антикорупціонери мають намір у судовому порядку змусити СБУ розсекретити інформацію по деклараціям і відомості про зміни майнового становища керівництва й слідчих, а також визнати незаконним створення СБУ власної системи обробки і зберігання декларацій.

У міжнародній антикорупційній організації Transparency International вказують, що позиція СБУ суперечить духу закону про е-декларування.

Підготовлено ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Декларації».

 

 

 

 


Прочитано 517 разПоиск