Реформа децентралізації — безумовний успіх України, — представник ЄС

fortuna-1-www 721x203 

Четверг, 25 Январь 2018 10:21 Версия для печати

Реформа децентралізації — безумовний успіх України, — представник ЄС

Оцените материал
(0 голосов)

Реформа децентралізації є безумовним успіхом України. Про це наголосив Програмний директор U-LEAD Бастіан Файгель під час підсумкової прес-конференції Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

«Я гордий бачити лідерів місцевих ініціатив. Людський ресурс є найважливішим у реформі. З ним треба дбайливо працювати. Потрібно поширювати програми сприяння розвитку людського потенціалу», — зауважив він.

На його думку, важливе завдання децентралізації – використати можливості реформи, аби вона сприяла регіональному розвитку та місцевим лідерам.

У свою чергу Йоханнес Бауер – керівник енергетичної групи підтримки України в Єврокомісії – зауважив про підтримку урядової політики щодо енергонезалежності та енергоефективності. «Необхідно знизити до європейських стандартів рівень вживання енергії в Україні. Важливим рішенням є прийняття Верховною Радою чотирьох важливих законів. Це – крок до імплементації європейської політики енергоефективності в Україні. Цього року наш пріоритет – Фонд ЕЕ. ЄС підтримує цей проект і виділить для нього 100 млн євро», — наголосив представник Німеччини.

Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

 


Прочитано 559 разПоиск