Начальник відділу Генпрокуратури не вказав майно та гроші у деклараціях.

fortuna-1-www 721x203 

Среда, 24 Январь 2018 09:34 Версия для печати

Начальник відділу Генпрокуратури не вказав майно та гроші у деклараціях.

Оцените материал
(0 голосов)

Начальник відділу та заступник начальника управління Генпрокуратури Сергій Гулицький не вказав у деклараціях різних років квартиру, землю та дохід від продажу майна. Про це повідомляє Prosud.

Сергій Гулицький обіймає посаду заступника начальника управління нагляду за додержанням законів органів, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю Генпрокуратури України. Також він є начальником відділу нагляду за додержанням законів при провадженні досудового розслідування та підтримання державного обвинувачення.

Згідно з деклараціями 2014, 2015 та 2016 років дохід Сергія Гулицького становив 1,2 млн. грн. Його дружина, Алла Гулицька, не задекларувала жодної гривні доходу.

Але ще у 2013 році прокурор придбав квартиру, яка коштувала 137 тисяч доларів, тобто майже три річних доходи подружжя. Житло – у столиці.

Також прокурор має квартиру у Скодовську, але у декларації за 2014 рік це житло відсутнє. Не вказав у декларації 2014-го Сергій Гулицький і квартиру у Києві, частину якої згодом подарував сину. Тоді ж не задекларована і ділянка у Глібівці, якою дружина прокурора володіє з 2009 року. Але у декларації земля з’являється лише у 2015 році.

А от дохід від продажу квартири Аллою Гулицькою у декларації 2015 року не з’явився. Хоча факт реалізації у липні того року був зафіксований.

У самого прокурора задекларовано 240 тис. грн заощаджень, а у його дружини, яка, нагадаємо, за останні 3 роки не заробила жодної гривні – 12 тис. доларів готівки, що більше 330 тис. грн.

За матеріалами Prosud.

Підготовлено ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Декларації».

 

 

 

 


Прочитано 560 разПоиск