СБУ обнародовала порядок организации "российских гастролей"

 

 

reklama-2018 745x93

Среда, 22 Ноябрь 2017 12:27 Версия для печати

СБУ обнародовала порядок организации "российских гастролей"

Оцените материал
(0 голосов)
СБУ обнародовала порядок организации "российских гастролей" Фото с сайта ukrinform.ua
Служба безопасности Украины разработала порядок для организаторов гастрольных мероприятий в Украине при участии граждан страны-агрессора.

Об этом сообщает пресс-центр СБУ.

Об этом сообщает пресс-центр СБУ (https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/4141#.lHXZp4MX.dpbs).

"Порядок разработан в соответствии с законом «О внесении изменений в Закон Украины «О гастрольных мероприятиях в Украине» относительно особенностей организации и проведения гастрольных мероприятий с участием граждан государства-агрессора», - говорится в сообщении.

https://www.ukrinform.ru/rubric-culture/2349234-sbu-obnarodovala-poradok-organizacii-rossijskih-gastrolej.html

 

Порядок організації гастрольних заходів за участі громадян країни-агресора

До відома організаторів гастрольних заходів в Україні за участі громадян країни-агресора

Порядок розроблений згідно із Законом «Про внесення змін до Закону України «Про гастрольні заходи в Україні» щодо особливостей організації та проведення гастрольних заходів за участі громадян держави-агресора».

При підготовці запиту на адресу СБУ для отримання інформації про наявність або відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора до участі у гастрольному заході обов’язковою при заповнені є інформація про:

- організатора гастрольного заходу (назва, код ЄДРПОУ, П.І.Б. керівника);

- дата, час, місце проведення (місто, адреса) та назва гастрольного заходу;

- П.І.Б., дата народження, сценічний псевдонім громадян (-ина,-ки) країни-агресора, які плануються до участі у гастрольному заході, їх (її, його) належність до творчих колективів та інша інформація, яка характеризує їх (її, його) творчу діяльність.

Запит необхідно надсилати на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. чи поштою: 01601 м. Київ 1, вул. Малопідвальна, 16, Служба безпеки України. У темі листа або на конверті вказувати тему: «Гастролі».

Телефон для довідок: (044) 256-99-05.

Витяг із Закону України «Про гастрольні заходи в Україні» (зі змінами):

Так, відповідно до статті 4 зазначеного Закону, у разі, якщо учасником запланованого гастрольного заходу є громадянин країни-агресора, організатор не пізніше ніж за 30 днів до дня проведення гастрольного заходу подає до Служби безпеки України запит на отримання інформації про наявність або відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході.

При цьому організатор має надати Службі безпеки України достовірну інформацію про власні ім’я та прізвище учасника, зазначені у його документі для в’їзду на територію України, а також про використання псевдонімів, належність до творчих колективів, іншу інформацію, яка характеризує його творчу діяльність.

Служба безпеки України протягом 10 днів з моменту одержання запиту розглядає та надає організатору гастрольного заходу відповідь про наявність або відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході.

Після отримання відповіді від Служби безпеки України про відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході організатор укладає договір із відповідним гастролером.

При укладанні договору організатор має врахувати, що законні підстави для недопущення громадянина країни-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході можуть з’явитися після надання Службою безпеки України відповіді на відповідний запит.

Статтею 10 передбачено відповідальність за порушення цього Закону.

Особи, які порушили вимоги цього Закону, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Організатор гастрольного заходу, який порушив вимоги статей 3 та 31 цього Закону несе адміністративно-господарську відповідальність у формі штрафу в розмірі від п'ятдесяти до ста мінімальних заробітних плат.

Порядок накладення штрафів за порушення вимог статей 3 та 31 цього Закону затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері культури і мистецтв та має відповідати вимогам Господарського кодексу України та Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

https://ssu.gov.ua/ua/pages/261

 

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 


Прочитано 309 раз


А вы что думаете?

Спасибо за Ваш комментарий, он будет опубликован после проверки модератором!
apple d