НАЗК не знайшло порушень у декларації Арсена Авакова

 

 

reklama-2018 745x93

Среда, 22 Ноябрь 2017 12:27 Версия для печати

НАЗК не знайшло порушень у декларації Арсена Авакова

Оцените материал
(0 голосов)

Нацагентство з питань запобігання корупції не знайшло порушень у декларації Авакова. Про це йдеться у рішенні НАЗК, текст якого оприлюднили Українські новини.

За повідомленням видання, агентство встановило, що при подачі декларації міністр внутрішніх справ виконав вимоги закону «Про запобігання корупції». За результатами перевірки НАЗК, відомості, вказані у декларації Арсена Авакова – достовірні, а задекларовані активи відповідають даним, отриманим з наявних джерел. Перевірка не виявила ані конфлікту інтересів, ані незаконного збагачення.

При цьому Державна фіскальна служба і Національний антикорупційний орган Італії не надали відповідей на запит НАЗК.

Нагадаємо, Арсен Аваков минулого року задекларував номер у столичному готелі, три квартири у Харкові, одна з яких площею 657 квадратних метрів, та дві земельні ділянки.

Декларація ж Арсена Борисовича наповнена іншим: у ній кілька десятків коштовних картин, давніх ікон, а колекційні вина у фінансовому звіті становлять кілька сторінок.

Також Аваков з дружиною є власниками колекції з понад 2000 золотих монет України, Росії та Австро-Угорщини від другого століття до нашої ери, зібрання коштовних грошових знаків Європи та Америки 18-21 століття та сувенірних монет, випущених Нацбанком.

Підготовлено ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Декларації»

 

 

 

 

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 


Прочитано 360 раз


А вы что думаете?

Спасибо за Ваш комментарий, он будет опубликован после проверки модератором!
apple d