Учасники "Піккардійської терції" стали заслуженими артистами України

 

 

reklama-2018 745x93

Пятница, 10 Ноябрь 2017 17:46 Версия для печати

Учасники "Піккардійської терції" стали заслуженими артистами України

Оцените материал
(0 голосов)
Учасники "Піккардійської терції" стали заслуженими артистами України Фото Concert.ua

 

Український музичний гурт «Піккардійська терція» на 25 році творчого життя отримав звання 

Учасники гурту "Піккардійська терція" Володимир Якимець, Славко Нудик, Роман Турянин, Богдан Богач, Андрій Капраль та Андрій Шавала – отримають звання заслужених артистів України.

Про це піккардійці повідомляють у Фейсбуці.

«Володимир Якимець, Славко Нудик, Роман Турянин, Богдан Богач Bogach, Андрій Капраль та Андрій Шавала – отримують звання Заслужених артистів України! Зараз, коли з нагоди нашого 25-річчя їздимо Україною та світом із ювілейною програмою «Лети...», озираємося подумки назад і згадуємо, що і як було за ці чверть століття... А було багато доброго і творчого! Багато чудових людей зустрічалося нам на шляху! Багато слухачів з року в рік приходили на наші концерти у тому чи іншому місті! Дякуємо всім вам! Постараємося і надалі тішити вас своїми піснями, виступами, гастролями. А ви – просто слухайте та підспівуйте – так, як у нашому «Старенькому трамваю» і десяткам інших наших пісень, які дуже дорогі нам і, сподіваємося, не менш дорогі й вам!», – йдеться у повідомленні.

/zik.ua/news/2017/11/10/pikkardiytsi_otrymaly_zasluzhenyh_artystiv_ukrainy_1203081

Піккардійська Терція створена 24 вересня 1992 року у Львові. 1994 році вони перемогли на фестивалі «Доля» в Чернівцях та, влаштувавшись під дах мистецького об’єднання «Дзиґа», секстет на “Студії Лева” записав свій дебютний альбом.

https://imagecdn3.luxnet.ua/tv24/resources/photos/news/610x344_DIR/201711/888017.jpg?201711161452

Учасники гурту "Піккардійська терція" Володимир Якимець, Славко Нудик, Роман Турянин, Богдан Богач, Андрій Капраль та Андрій Шавала – отримають звання Заслужених артистів України.

Про це йдеться на сторінці у Facebook колективу, а також в указі Президента України.

Читайте також: Група "Піккардійська терція" чуттєво виконала хіт Кузьми

"Зараз, коли з нагоди нашого 25-річчя їздимо Україною та світом із ювілейною програмою "Лети...", озираємося подумки назад і згадуємо, що і як було за ці чверть століття... А було багато доброго і творчого! Багато чудових людей зустрічалося нам на шляху! Багато слухачів з року в рік приходили на наші концерти у тому чи іншому місті! Дякуємо всім вам!" – написали музиканти.


https://24tv.ua/ukrayina_tag1119?utm_source=seocopy

http://gazeta.lviv.ua/2017/11/10/pikardijci-otrimali-zvannya-zasluzhenix-artistiv-ukrayini/


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 


Прочитано 518 раз


А вы что думаете?

Спасибо за Ваш комментарий, он будет опубликован после проверки модератором!Перепечатка материалов только с прямой гиперссылкой на mig.com.ua