Міграційна служба попереджує: оформити паспорт для виїзду за кордон можна лише особисто

 

 

reklama-2018 745x93

Среда, 19 Июль 2017 11:31 Версия для печати

Міграційна служба попереджує: оформити паспорт для виїзду за кордон можна лише особисто

Оцените материал
(0 голосов)

 

Сезонне підвищення попиту на закордонні паспорти співпало із запровадженням безвізового режиму ЄС для України. В наслідок цього в підрозділах міграційної служби утворилися черги для оформлення біометричних документів.

За 6 місяців поточного року в Запорізькій області оформлено 51409 закордонних паспортів (у минулому році за цей період було оформлено 39973 документи). Всього в Україні оформлено понад 1 млн. 800 тис. закордонних паспортів, щодня оформлюється понад 20 тисяч документів.

Велика кількість бажаючих оформити закордонний паспорт та черги у підрозділах створили умови для посередників-шахраїв, які пропонують «допомогу» в оформленні біометричного паспорта без черги за 1,3 або 5 днів. Найбільше, що можуть зробити такі «посередники» - це сприяти в оформленні документів «без черги». Подекуди не обходиться і без недобросовісних працівників міграційної служби, яких все частіше виявляють правоохоронці. Однак часто подібні пропозиції – шахрайство, оскільки жодна туристична фірма чи будь-яка інша особа не може гарантувати ані потрапляння людини до підрозділу міграційної служби поза чергою, ані виготовлення паспорта у короткий строк.

Управління ДМС України в Запорізькій області нагадує, що відповідно до чинного законодавства, паспорт громадянина України для виїзду за кордон в Запорізькій області можна оформити лише особисто і лише в одній з двох установ: підрозділі міграційної служби або у сервісному центрі «Паспортний сервіс» державного підприємства «Документ».

Доводимо до відома, що запроваджена електронна черга передбачає лише індивідуальний запис, тому за будь-яких обставин не слід купувати талони або запис до електронної черги, оскільки всі записи, здійснені третіми особами буде анульовано до дати прийому і оформити документ за цими записами не вдасться. Також не варто користатися послугами будь-яких посередників, у тому числі задля оформлення документів поза чергою.

Окрім того, служба радить громадянам утриматися від планування закордонної подорожі (бронювання готелю, купівля квитків тощо) не маючи на руках діючого паспорта для виїзду за кордон, оскільки через суттєво підвищений попит на документи можливі затримки у їх видачі.

 

Вілена Ніколаєнко,

головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ

УДМС України в Запорізькій області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 


Прочитано 2742 раз

Последнее от Елена АхинькоА вы что думаете?

Спасибо за Ваш комментарий, он будет опубликован после проверки модератором!
apple d