13-я внеочередная сессия Запорожского облсовета (фото, видео)

 

 

reklama-2018 745x93

Пятница, 28 Июль 2017 08:50 Версия для печати

13-я внеочередная сессия Запорожского облсовета (фото, видео)

Автор 
Оцените материал
(1 Голосовать)
13-я внеочередная сессия Запорожского облсовета (фото, видео) Сергей ТОМКО

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак наголосив, що  13-та позачергова сесія була скликана 27 липня за ініціативи Запорізької обласної державної адміністрації, з проханням терміново розглянути питання фінансування соціально-значимих питань. Це передбачено регламентом.

- Нажаль, це вже не вперше, коли питання розподілу бюджету виносяться на сесії в пожежному режимі, і за останні півтора місяці я неодноразово звертався до керівництва обласної державної адміністрації з вимогою завчасно підготувати рішення щодо перерозподілу бюджетних коштів. Лист із проханням підготувати та скликати сесію ми отримали 24 липня, в той же день на сайті були опубліковані запропоновані питання порядку денного. Напередодні позачергової сесії депутати розглянули їх  на бюджетній комісії, - підкреслив очільник депутатського корпусу.

За словами голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака сесія була складною, але її головний результат –  присутня на сесії більшість депутатів майже одноголосно проголосували за всі важливі для жителів Запорізької області рішення.

 

Прочитано 3643 раз

Медиа

А вы что думаете?

Спасибо за Ваш комментарий, он будет опубликован после проверки модератором!

apple d