Для «Усадьбы Попова” разработан план организации территории (фото)

 

 

reklama-2018 745x93

Понедельник, 13 Март 2017 13:41 Версия для печати

Для «Усадьбы Попова” разработан план организации территории (фото)

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)
Для «Усадьбы Попова” разработан план организации территории (фото) Сергей ТОМКО

Відповідний документ схвалено на засіданні Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини.

Члени ради розглянули  науково-проектну документацію „Проект зон охорони та план організації території Василівського історико-культурного музею-заповідника „Садиба Попова”, а також питання щодо укладання охоронних договорів на пам’ятки культурної спадщини  музею-заповідника. Згідно з проектом зон охорони та планом організації території Василівського історико-культурного музею-заповідника „Садиба Попова”, з яким ознайомив ст. науковий співробітник НДІ пам’яткоохоронних досліджень Міністерства культури України Олександр Харлан, відродитися та набути впорядкованого,  туристично привабливого вигляду має не тільки територія музею-заповідника, але й центр Василівки. Учасники засідання підтримали проект плану, який має бути узгоджено з генеральним планом розвитку цього населеного пункту, і висловили думку, що Василівка має стати історичним містом.

 - Місто має цікаву історію, можна починати роботу з громадою міста та обласною радою щодо присвоєння Василівці статусу історичного міста, - зазначив директор Департаменту  Владислав Мороко.

 Також члени Консультативної ради рекомендували внести до Державного реєстру нерухомих пам’яток України об’єкт „Будинок заводоуправління металургійного комбінату „Запоріжсталь” (архітектор І. Козлінер), а будівлю Селянського поземельного банку в с. Осипенко Бердянського району – до Переліку об’єктів культурної спадщини архітектури та містобудування Запорізької області.

- Один із напрямків розвитку територіальних громад – це створення туристично привабливого вигляду, винайдення „точок”, які можуть стати для громади знаковими.  Наприклад, будівля в селі Осипенко має цікаву історію, навколо неї гуртувалася громада ще в ХІХ сторіччі, далі там відбувалися бурхливі історичні події, - розповів Владислав Мороко..

 

Прочитано 1277 раз Последнее изменение Понедельник, 13 Март 2017 13:59

Галерея изображений

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://mig.com.ua/fotoreportazhi/item/25756-dlya-usadby-popova-razrabotan-plan-organizatsii-territorii-foto#sigProGalleriac79e59b13a
joomlamodniyportal.ru

А вы что думаете?

Спасибо за Ваш комментарий, он будет опубликован после проверки модератором!
Перепечатка материалов только с прямой гиперссылкой на mig.com.ua