подарочная коробка на сайте http://zabantuy.com.ua/giftboxes/

 

 

fortuna-www-0 811x152

 treb-www2

rivyera-www1 665x135

canvas

Анна Чуприна

Четверг, 17 Август 2017 10:04

У Миколаєві створюється Штаб опору планам влади затопити національний природний парк "Бузький Гард". До нього долучаються активісти, ветерани АТО, нардепи. Зокрема, нардеп Наталія Веселова  закликає всіх небайдужих громадян, екологів, експертів, правозахисників, журналістів, активістів, парламентарів та урядовців стати на захист національного заповідника Бузький Гард у Миколаївській області.

 

“Уряд робить помилку, ідучи на затоплення територій національного природного парку “Бузький Гард”. Я категорично проти підняття рівня Олександрівського водосховища. А саме це заплановано відповідно до постанови Кабміну №552-р від 13 липня 2016 року. Важливо, що таке рішення суперечить Указу Президента України 2009 року. Президент чітко визначив - це національний парк, який знаходиться під охороною держави. Бузький Гард - це унікальна екосистема у Миколаївській області на річці Південний Буг. Більше того, це історична пам'ятка України про козацьке минуле. Саме тому я долучаюся до створення Штабу опору у Миколаєві. Закликаю усіх стати на захист парку” - наголошує Наталія Веселова.

 

Штаб створюється активістами Миколаєва, зокрема заступником голови Асоціації учасників та інвалідів АТО, помічником народного депутата Наталії Веселової Олегом Кравцем.

 

Він повідомив, що енергетики планують підвищення рівня Олександрівського водосховища до позначки 20,7 метрів у зв’язку із планами добудувати Ташлицьку ГАЕС. Таким чином компанія “Енергоатом” зможе виробляти надлишкову кількість електроенергії та заробляти величезні кошти на її продажу.

 

Олег Кравець уточнив, що підйом рівня води у Олександрівському водосховищі може спровокувати підвищену сейсмічну активність і підвищити ризик виникнення техногенних аварій.

 

Крім того, створення ще одного водосховища на Південному Бузі загрожує новими проблемами для екології. Власне, сьогодні вже перевищено нормативи статті 82 Водного кодексу щодо річки Південний Буг.

 

Для вирішення проблем з охолодження енергоблоків треба шукати альтернативні рішення. Наприклад, будувати газотурбінні станції. Вони не лише вирішують проблему пікових навантажень атомної станції, але й набагато дешевші і більш прибуткові. У Миколаєві їх роблять на підприємстві "Південнотурбінний завод "Зоря".

 

Нагадуємо, що губернатор Миколаївської області Олексій Савченко заявив, що готовий винести на сесію облради проект підняття рівня Олександрівського водосховища, якщо регіон отримає 10% від 800-мільйонного проекту електростанції.

Москаленко Владимир

Среда, 07 Июнь 2017 12:42

Среди участников темных схем с получением кредитов в "Приватбанке" засветилось имя известного в Запорожье предпринимателя – Владимира Головко.

Об этом Об этом пишет журналист Грэхем Стэк на сайте Проект по расследованию коррупции и организованной преступности (OCCRP).

Согласно книге займов, в 2015-2016 годах "Приватбанк" выдал кредиты 28-ми харьковским компаниям, которые контролировались лицами, связанными с экс-владельцем "Приватбанка" Игорем Коломойским.

Кредиты на сумму около 185 млн долларов были беззалоговым, что является серьезным нарушением банковской практики.

Почти все компании, которые получили кредиты, были зарегистрированы в 2015 году, во всех, кроме одной, уставный капитал равен тысячи гривен, что подтверждает фиктивность этих компаний. Все они были ликвидированы в начале 2017 года перед национализацией "Приватбанка".

Среди указанных в расследовании компаний назван и "Запорожнефтепродукт" получивший 141,2 млн долларов.

Более подробно с результатами расследования можно ознакомиться по ссылке:

www.occrp.org/en/investigations/6533-ukraine-s-top-bank-lent-owner-s-lieutenants-1-billion-before-nationalization

Владимир Головко – председатель совета директоров общества "Запорижнафтопродуктгруп".С 2015 года почетный гражданин Запорожья.

Москаленко Владимир

apple d

Свежий номер

Поиск

Система Orphus